Chytré hodinky Forever ForeVive 2 SB-330, 2 řemínky, stříbrná ROZ

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Chytré hodinky Forever ForeVive 2 Ukažte světu svůj styl s chytrými... více informací »
Chytré hodinky Forever ForeVive
Značka: neuvedeno
1 371 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Chytré hodinky Forever ForeVive 2 Ukažte světu svůj styl s chytrými...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Chytré hodinky Forever ForeVive 2 Ukažte světu svůj styl s chytrými hodinkami Forever ForeVive 2 SB-330 ve stříbrné barvě, se kterými se budete moci věnovat aktivnímu stylu života a přitom být vždy na příjmu. Elegantní hodinky s vyměnitelnými ciferníky a dvěma řemínky v balení vám nabídnou inteligentní sportovní režimy pro snadnou cestu k formě, budou sbírat údaje o vašem tepu nebo kvalitě spánku a dají vědět o příchozích hovorech a zprávách z aplikací. Stylový vzhled Vyměnitelné ciferníky, stylové a voděododolné tělo a dva řemínky v balení. Hodinky ForeVive 2 se snadno přizpůsobí vašim potřebám a podpoří váš styl. Zastanou tak roli elegantního doplňku vašeho formálního outfitu do práce i sportovního fitness trackeru, přičemž vás na svém 1,3“ IPS displeji budou informovat o všech důležitých ukazatelích. Inteligentní sportovní režimy Posouvejte se ve svých výkonech. S hodinkami Forever brzy poznáte rozdíl. Díky inteligentním sportovním režimům budou hodinky v reálném čase monitorovat vaše aktivity v podobě ušlých kroků, spálených kalorií nebo srdečního tepu nejen během běžného dne, ale i při vašich sportovních výkonech. V noci pak budou sledovat kvalitu vašeho spánku, díky čemuž poté můžete upravit svůj spánkový režim. Ovládejte svoji hudbu Ovládejte přehrávanou hudbu bez nutnosti vytahovat z kapsy mobilní telefon. Díky technologii Bluetooth 5.0 můžete hodinky jednoduše spárovat s vaším telefonem a ovládat přehrávanou hudbu během sportovních aktivit nebo v práci rovnou na displeji hodinek. Více než týden bez nabíjení Hodinky ForeVive 2 se přizpůsobí vašemu aktivnímu stylu života. Díky tomu, že jsou vybaveny baterií s velkou kapacitou 200 mAh, zvládnou s vámi udržet krok až 15 dnů na jedno nabití. V případě potřeby je navíc plně dobijete už za pouhé dvě hodiny. Nastavte si denní cíle Posouvejte se den po dni ve svých výkonech. Hodinky vám umožní stanovit si denní cíle a upozorní vás na nečinnost. Nechybí ani notifikace z aplikací v telefonu, díky kterým budete vědět, co se děje kolem vás nebo přehled o aktuálním počasí.
Vynikající produkt můžete pořídit právě zde tady na webu v populární rubrice chytré hodinky. Najděte si další produkty z této kategorie ve slevě.

Tento levný kousek Chytré hodinky Forever ForeVive 2 SB-330, 2 řemínky, stříbrná ROZ od oblíbené značky se zárukou kvality neuvedeno je dostupný nyní za výborné peníze! Aktuálně výhodně za 1 371 Kč.