Chytré hodinky Forever Icon AW-100, zlatá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ Z

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Chytré hodinky Forever Icon AW-100 Hledáte chytré hodinky, které... více informací »
Chytré hodinky Forever Icon AW-100
Značka: Forever
1 592 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Chytré hodinky Forever Icon AW-100 Hledáte chytré hodinky, které...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Chytré hodinky Forever Icon AW-100 Hledáte chytré hodinky, které vám nejenže svými fitness funkcemi pomohou k lepší kondici, ale zároveň zaujmou i elegantním designem? Hodinky Forever Icon AW-100 ve stylové zlaté barvě s dvěma řemínky v balení disponují všemi důležitými funkcemi, včetně sledování srdečního tepu, na svém 1,3″ AMOLED displeji upozorní na příchozí hovory a SMS zprávy a na jedno nabití s vámi udrží krok až 10 dní v pohotovostním režimu. Styl i funkčnost Dejte najevo svůj styl nejen při sportu. Díky svému elegantnímu provedení se stylovým kovovým a sportovním silikonovým řemínkem v balení se stanou vašim ideálním společníkem při trénincích i v práci. Vyměnitelné moderní ciferníky vám umožní sladit vzhled vašich hodinek s outfitem. Zásluhou použití kvalitních materiálů jsou navíc s krytím IP68 odolné proti vodě i prachu. Upozornění na hovory a SMS zprávy Mějte přehled o všem důležitém, aniž byste museli vytahovat z kapsy mobilní telefon. Hodinky vás budou na svém přehledném 1,3“ AMOLED displeji s režimem Always on informovat o příchozích hovorech, SMS zprávách i notifikacích ze sociálních sítí. Stačí je přitom pouze spárovat s mobilním telefonem s operačním systémem Android nebo iOS. Váš osobní trenér i lékař Zůstaňte zdraví a posouvejte se ve svých sportovních výkonech. Hodinky nabízí veškeré důležité fitness funkce nejen pro sportovce, včetně monitorování srdeční frekvence, ušlé vzdálenosti, spálených kalorií a kvality spánku. Hodinky Forever se stanou vašim osobním trenérem, se kterým bude cesta ke zdravému životnímu stylu snazší než kdy dříve.

Oblíbený výrobek Chytré hodinky Forever Icon AW-100, zlatá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ Z od výrobce Forever snadno naleznete u nás za skvělou cenu. V současnosti za 1 592 Kč.