Chytré hodinky Forever IGO JW-100, růžová POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ Z

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Rychlejší. Odolnější. Zábavnější. Chytré hodinky Forever IGO... více informací »
Chytré hodinky Forever IGO JW-100
Značka: neuvedeno
799 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Rychlejší. Odolnější. Zábavnější. Chytré hodinky Forever IGO...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Rychlejší. Odolnější. Zábavnější. Chytré hodinky Forever IGO JW-100 v růžovém provedení jsou ideálními hodinkami pro děti všech věkových skupin. Dokonale kombinují styl, praktičnost a vysokou odolnost. Forever IGO JW-100 jsou vybaveny dotykovým 1,3″ displejem s rozlišením 240×240 pixelů, díky němuž je ovládání opravdu snadné. Ideální hodinky pro sportovní nadšence Hlavní výhodou těchto chytrých hodinek je vestavěný akcelerometr a monitor srdečního tepu. IGO JW-100 navíc zobrazují počet provedených kroků, spálené kalorie, ušlou vzdálenost a také monitorují kvalitu spánku vašeho dítěte. Hodinky také vaše dítě upozorní, pokud má nedostatek pohybu. Pro každou příležitost IGO JW-100 jsou extrémně lehké chytré hodinky vážící pouhých 28 gramů tak, aby vaše dítě v ničem neomezovaly. Pochlubit se mohou také vysokou odolností proti vodě a prachu s certifikací IP68, takže si s hodinkami může vaše dítě v klidu zaplavat. Lehký a odolný materiál pouzdra a pevný silikonový řemínek zaručují dlouhou životnost přístroje. Zajímavý produkt Chytré hodinky Forever IGO JW-100, růžová POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ Z jde koupit přímo tady u nás ve známé sekci chytré hodinky. Nyní můžete najít ještě ostatní produkty z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento kvalitní a levný kousek Chytré hodinky Forever IGO JW-100, růžová POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ Z od našeho známého výrobce neuvedeno je k dispozici momentálně v naši nabídce pořád výhodně! Akční ceny od 799 Kč.