Chytré hodinky iGET Fit F20, černá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. iGET FIT F20 Stylové chytré hodinky pro cestu ke zdraví Hledáte... více informací »
Chytré hodinky iGET Fit F20
Značka: iGET
699 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. iGET FIT F20 Stylové chytré hodinky pro cestu ke zdraví Hledáte...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. iGET FIT F20 Stylové chytré hodinky pro cestu ke zdraví Hledáte chytré hodinky na sport i do práce, které jsou tak lehké, že téměř nepoznáte, že je máte na ruce? Chytré hodinky iGET FIT F20 zaujmou elegantním provedením v černé barvě s velkým 1,4“ dotykovým displejem, pomohou vám k lepší fyzičce měřením srdečního tepu, kroků, spálených kalorií nebo kvality vašeho spánku a nechybí jim ani sportovní režimy včetně chůze, běhu, turistiky nebo cyklistiky. Prostě ideální společník na každý den. Vždy čitelný dotykový displej Nepřerušujte svoje tréninky kvůli tomu, že nevidíte hodnoty na displeji. Hodinky FIT F20 vám poskytnou dokonalý přehled o nejdůležitějších statistikách na dostatečně velkém 1,4“ celodotykovém displeji s jemným rozlišením 240 x 240 px. Vzhled obrazovky si přitom můžete kdykoli upravit. Na výběr máte ze 4 ciferníků a dalších 20 si můžete stáhnout prostřednictvím aplikace iGET FIT. Dostaňte se do formy Pohyb je při cestě k formě to nejdůležitější. Vyberte si z několika sportovních režimů včetně chůze, běhu, turistiky, cyklistiky nebo basketbalu a sledujte, jak si podle naměřených hodnot vedete. Náramek vám umožní monitorovat ušlé kroky, vzdálenost nebo spálené kalorie. Veškeré údaje pak najdete v přehledných grafech v aplikaci iGET FIT, která je stejně jako menu hodinky kompletně v češtině. Měření srdečního tepu po 24 hodin Měření tepu 24 hodin denně je důležité nejen pro cestu k optimální fyzické kondici ale i pro hubnutí. S hodinkami iGET nepotřebujete hrudní pás, vaši tepovou frekvenci můžete sledovat celý den přímo na displeji hodinek nebo v mobilní aplikaci. Změří délku i kvalitu spánku Probouzejte se každé ráno plní energie. Hodinky FIT F20 vám budou měřit kvalitu vašeho spánku. V mobilní aplikaci budete mít přehled o jednotlivých fázích vašeho spánku, takže můžete snadno zjistit, jak svůj spánek vylepšit. Skvělý přehled o všem Po spárování hodinek prostřednictvím připojení Bluetooth 5.0 s vašim chytrým telefonem budete upozorňováni na příchozí hovory, SMS a zprávy z aplikací jako je Facebook, WhatsApp, Viber nebo Skype. Hodinky vám dají vědět, pokud příliš dlouho sedíte a umožní vám vystopovat váš mobilní telefon.
Tento velmi oblíbený produkt Chytré hodinky iGET Fit F20, černá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ jde získat bezprostředně na stránkách v kategorii chytré hodinky! Nyní koupíte oblíbené zboží z naší rubriky za zcela nejnižší cenu. Oblíbený výrobce iGET nabízí kvalitní produkty.. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další kousky od dodavatele iGET. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento diskontní produkt Chytré hodinky iGET Fit F20, černá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od značky iGET máte možnost sehnat v naší nabídce téměř zdarma. Ceny od 699 Kč.