Chytré hodinky Lenovo Smart Watch S2, černá

Lenovo Smart Watch S2 Chytré sportovní hodinky za super cenu Chytré hodinky Lenovo Smart Watch S2 černé jsou určeny každému aktivně založenému... více informací »
Chytré hodinky Lenovo Smart
Značka: Lenovo
960 Kč
Ověřit dostupnost
Lenovo Smart Watch S2 Chytré sportovní hodinky za super cenu Chytré hodinky Lenovo Smart Watch S2 černé jsou určeny každému aktivně založenému...

Lenovo Smart Watch S2 Chytré sportovní hodinky za super cenu Chytré hodinky Lenovo Smart Watch S2 černé jsou určeny každému aktivně založenému jedinci, který by rád měl po ruce přehled o svých aktivitách i zdravotním stavu a přitom nechce příliš utrácet. Vedle svého stylového designu s velkým 1,4“ displejem zaujmou hodinky navzdory své nízké ceně i 9 sportovními režimy, upozorněními na příchozí hovory a SMS, měřením srdečního tepu nebo dlouhou výdrží až 15 dní v pohotovostním režimu na jedno nabití. 9 sportovních režimů Začínáte se sportem a chcete mít přehled o vašich výkonech? Hodinky Lenovo Smart Watch S2 nejenže přinesou přehled o vašich aktivitách včetně ušlých kroků, srdečním tepu nebo spálených kaloriích, ale současně nabízí i rovnou 9 sportovních režimů zaměřených na běh, cyklistiku, stolní tenis, horolezectví, fotbal, badminton, chůzi, basketbal a plavání. Sledování srdečního tepu a kvality spánku Vaše zdraví je na prvním místě, hodinky proto budou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu nepřetržitě monitorovat váš srdeční tep. Pokud váš srdeční tep překročí stanové limity, budete o tom informováni prostřednictvím vibrací. Stejně jako tep budou hodinky monitorovat i kvalitu vašeho spánku a přinesou přehled o slabém i hlubokém spánku, díky čemuž můžete zjistit, kde vězí problém vaší únavy. Osobní asistent na vašem zápěstí Teď už vám žádná důležitá zpráva neunikne. Hodinky Lenovo vám po spárování s vaším mobilním telefonem přinesou přímo na vaše zápěstí přehled o příchozích hovorech, SMS zprávách nebo notifikacích z aplikací. Stejně tak vás upozorní na nedostatek pohybu a připomenou, kdy si vzít léky. Voděodolné do hloubky 30 metrů Hodinky Smart Watch S2 nemají strach z vody. Díky vodotěsnosti do hloubky 30 metrů si je můžete vzít do sprchy i bazénu. Nechybí jim ani režim plavání, takže budete mít dokonalý přehled o vašich plaveckých výkonech. Výjimečný a žádaný produkt Chytré hodinky Lenovo Smart najdete prostě na našich stránkách v oblíbené sekci chytré hodinky. Připravili jsme ostatní produkty ze zmíněné sekce ve slevě. To však není všechno, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od dodavatele Lenovo. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Chytré hodinky Lenovo Smart Watch S2, černá od oblíbené značky Lenovo jde pořídit již dnes za super peníze! Právě lze objednat jen za 960 Kč.