Chytré hodinky Realme Watch, černá

Realme Watch Čas začít trénovat chytřeji Hledáte chytré hodinky, které vás svými funkcemi dostanou do formy a přitom nestojí příliš moc? Realme... více informací »
Chytré hodinky Realme Watch
Značka: Realme
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Realme Watch Čas začít trénovat chytřeji Hledáte chytré hodinky, které vás svými funkcemi dostanou do formy a přitom nestojí příliš moc? Realme...

Realme Watch Čas začít trénovat chytřeji Hledáte chytré hodinky, které vás svými funkcemi dostanou do formy a přitom nestojí příliš moc? Realme Watch zaujmou nespočtem funkcí pro sportování i běžný život, jako je monitor srdečního tepu, okysličení krve nebo měření kvality spánku a potěší 14 sportovními režimy nebo ovládáním hudby a fotoaparátu. Stanou se tak skvělým společníkem každého aktivně založeného člověka. Barevný dotykový displej Perfektní přehled o všech důležitých údajích poskytne velký 1,4“ barevný dotykový displej s rozlišením 320 x 320 px, přinášející živé a realistické prostředí. Dotykové ovládání přitom zajišťuje pohodlný způsob, jak rychle najít to, co potřebujete. Vzhled podle vašich představ Přizpůsobte si vzhled hodinek podle vašeho stylu nebo nálady. K dispozici máte rovnou 12 předinstalovaných ciferníků a další si můžete stáhnout z aplikace Realme link. Máte tak jistotu, že při každém zapnutí budou hodinky vypadat jinak. Ukazatel hladiny kyslíku v krvi Pokud patříte mezi vášnivé sportovce, je pro vás obzvláště velice důležité sledování vašeho zdravotního stavu. Jedním z jeho nejdůležitějších ukazatelů je přitom hladina nasycení kyslíkem v krvi (SpO2), důležitá zejména pro lidi s intenzivním fyzickým či duševním tréninkem. Přehled o tepu 24 hodin denně Mějte přehled o vašem tepu po celý den. Vestavěný vysoce přesný optický senzor srdeční frekvence PPG umožňuje nepřetržité sledování vašeho srdečního tepu, přičemž hodinky vás budou informovat, pokud bude srdeční frekvence příliš vysoká nebo naopak nízká. 14 sportovních režimů Ať už dáváte přednost józe, běhu, fotbalu, cyklistice nebo posilování, díky 14 sportovním režimům si svůj oblíbený trénink vybere každý. Hodinky umožňují identifikovat, zda chodíte nebo běžíte a přesný algoritmus započítá každý váš krok. Ovládání hudby a fotoaparátu Užijte si při vašich trénincích maximální svobodu. Díky možnosti ovládání hudby a fotoaparátu můžete mít vše pod kontrolou přímo pomocí svých hodinek. Přeskočit skladbu, upravovat hlasitost nebo fotografovat můžete stisknutím jediného tlačítka na hodinkách. Chytrá upozornění na hovory a zprávy Během vašich aktivit nemusíte vytahovat mobilní telefon ani kvůli příchozím hovorům nebo zprávám. Díky chytrým upozorněním budete mít přehled o hovorech, notifikacích z aplikací nebo předpovědi počasí přímo na displeji hodinek Realme Watch. Ty vás přitom budu informovat také na nedostatek pohybu nebo pitný režim. Aplikace realme Link Realme Watch vám poskytnou veškeré důležité údaje o vašich sportovních aktivitách, spánku nebo zdravotním stavu, kompletní přehled ale najdete v aplikaci realme Link v mobilním telefonu, která shrne váš zdravotní stav do nejmenších podrobností ve vašem osobním profilu. Voda jim neublíží Hodinky Realme si nemusíte sundávat ani při mytí rukou. Zásluhou voděodolnosti s krytím IP68 zvládnou i pořádnou spršku bez starostí z jejich poškození. Stanou se tak vaším parťákem, na kterého je vždy spoleh.

Tento nejprodávanější kousek Chytré hodinky Realme Watch, černá od značky se zárukou kvality Realme máte možnost získat u nás právě až neuvěřitelně levně. Levně za cenu 1 490 Kč.