Chytré hodinky TCL Movetime family, černá OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dětské hodinky TCL Movetime Family Watch Každý starostlivý... více informací »
Chytré hodinky TCL Movetime family
Značka: TCL
2 751 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dětské hodinky TCL Movetime Family Watch Každý starostlivý...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dětské hodinky TCL Movetime Family Watch Každý starostlivý rodič chce mít přehled o tom, kde se zrovna nachází jeho dítě, aniž by omezoval jeho osobní svobodu. S chytrými hodinkami pro děti TCL Movetime Family Watch v černé barvě nejenže můžete kdykoli zjistit, kde se nachází vaše dítě, ale zároveň s ním můžete být v kontaktu díky obousměrným videohovorům a 4G připojení. Vedle toho budou hodinky vaše dítě motivovat k pohybu a pohlídají jeho pohyb v případě nastavení bezpečné zóny. Přehled o pohybu dítěte Máte starosti o vaše dítě, když mu nemůžete být na blízku? S chytrými hodinkami pro děti Movetime Family Watch můžete být klidní. Na hodinkách se nachází SOS tlačítko pro přivolání pomoci s vyhledáním přesné polohy na Google mapách. Svému dítěti navíc můžete nastavit takzvané bezpečné zóny, po jejichž opuštění vám okamžitě přijde upozornění. Správná motivace k pohybu Zajistěte svým dětem tu správnou motivaci k pohybu. Vaše děti mohou pomocí hodinek soutěžit se svými kamarády a průběžně si stanovovat nové cíle, přičemž rodiče mohou jejich pohybové aktivity ocenit lajkem a povzbudit je tak k dosažení dalších met. Hodinky budou vašim dětem měřit ušlé kroky, spálené kalorie a vzdálenost, takže se dozvíte, zda dodržují zdravý životní styl. V kontaktu s kamarády a rodinou Hodinky Movetime Family Watch jsou se svými funkcemi připraveny usnadnit vašim dětem život. Díky 4G připojení a vestavěné kameře mohou vést obousměrné videohovory s blízkými, snadno se spojit s kamarády nebo členy rodiny a posílat obrázky, hlasové zprávy a emotikony, nastavit si budík nebo školní rozvrh. Vaše dítě tak bude ve škole vždy přesně na čas. Hodinky, které si vaše dítě zamiluje Hodinky Movetime Family Watch si díky svému veselému a barevnému designu každé dítě okamžitě zamiluje. Vedle odolných materiálů s krytím IP65 odolným proti dešti a stříkající vodě, nabízí pohodlné ovládání na 1,3“ barevném displeji s nastavitelným ciferníkem a možnost úpravy vzhledu pomocí vyměnitelného řemínku.

Výjimečný a žádaný produkt Chytré hodinky TCL Movetime family, černá OBAL POŠKOZEN od top výrobce TCL můžete sehnat bezpečně online skutečně levně! Aktuálně za super cenu 2 751 Kč.