Chytré hodinky UleFone Watch GPS, červená

Chytré hodinky Ulefone Watch GPS Vaše cesta k vysněné postavě nemusí být tak složitá. Pořiďte si chytré hodinky za dostupnou cenu Ulefone Watch GPS... více informací »
Chytré hodinky UleFone Watch
Značka: UleFone
1 226 Kč
Ověřit dostupnost
Chytré hodinky Ulefone Watch GPS Vaše cesta k vysněné postavě nemusí být tak složitá. Pořiďte si chytré hodinky za dostupnou cenu Ulefone Watch GPS...

Chytré hodinky Ulefone Watch GPS Vaše cesta k vysněné postavě nemusí být tak složitá. Pořiďte si chytré hodinky za dostupnou cenu Ulefone Watch GPS ve stylové červené barvě a vydejte se vstříc zdravému životnímu stylu. Monitorujte 24 hodin denně svůj srdeční tep nebo kvalitu spánku, měřte si až 14 sportovních aktivit se sledováním pohybu pomocí GPS a sledujte svůj pokrok v šikovné mobilní aplikaci VeryFitPro. To vše s hodinkami, které na jedno nabití vydrží až neuvěřitelných 40 dní v pohotovostním režimu. 14 sportovních režimů Nezáleží na tom, zda dáváte přednost venkovním nebo vnitřním sportům. Na výběr máte ze 14 sportovních režimů, mezi kterými si na své přijdou příznivci běhu, chůze, plavání, horské turistiky, jógy, cyklistiky nebo fitness. Veškeré statistiky vašich denních aktivit, srdečního tepu nebo kvality spánku pak můžete sledovat v přehledné mobilní aplikaci VeryFitPro. Sledování pohybu pomocí GPS Nyní už můžete nechat svůj mobilní telefon doma. Hodinky Ulefone disponují vestavěnou GPS, pomocí které budou sledovat vaše tempo, vzdálenost a pohyb v reálném čase bez nutnosti mít s sebou v kapse telefon. Až 40 dní na jedno nabití Výdrž až 6 týdnů v pohotovostním režimu? Ne, to není vtip. Hodinky Ulefone Watch GPS mají tak silnou baterii, že s vámi udrží krok až 7 dní na jedno nabití při běžném používání a v pohotovostním režimu jejich výdrž dosahuje až neuvěřitelných 40 dní. Vaše cesta ke zdraví Základem při cestě k formě je sledování svého zdravotního stavu. Právě proto obsahují hodinky kvalitní optický senzor HX3600, pomocí kterého budou 24 hodin denně monitorovat váš srdeční tep a spálené kalorie, aby vás nasměrovaly k vašim cílům. V noci pak měří kvalitu spánku, včetně rozpoznání hlubokého nebo lehkého spánku a nechybí monitorování menstruačního cyklu nebo ovulace. Vše důležité na očích Ozdobou hodinek Ulefone Watch GPS je jejich 1,3” dotykový TFT displej s 2,5D zakřiveným sklem, který přináší přehled všech důležitých údajů o vašich aktivitách nebo zdravotním stavu. Displej hodinek vás bude informovat také o příchozích hovorech a textových zprávách s jejich náhledem a umožní ovládat hudební přehrávač ve vašem mobilním telefonu. Voděodolnost do 5 ATM Hodinky Ulefone Watch GPS nemají ani nejmenší strach z vody. Díky kvalitnímu provedení jsou voděodolné do 5 ATM, takže si je nemusíte sundávat před plaváním v bazénu ani mytím rukou. Tento zlevněný výrobek Chytré hodinky UleFone Watch najdete snadno tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii chytré hodinky. Vyberte si nové produkty ve zmiňované kategorii za internetové ceny.

Levný produkt Chytré hodinky UleFone Watch GPS, červená od společnosti s předním postavením na trhu UleFone můžete získat v naší nabídce opravdu výhodně! Nyní získáte od 1 226 Kč.