Chytré hodinky UleFone Watch Pro, šedá ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Chytré hodinky Ulefone Watch Pro Vaše cesta k vysněné postavě... více informací »
Chytré hodinky UleFone Watch Pro
Značka: neuvedeno
1 279 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Chytré hodinky Ulefone Watch Pro Vaše cesta k vysněné postavě...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Chytré hodinky Ulefone Watch Pro Vaše cesta k vysněné postavě nemusí být tak složitá. Pořiďte si chytré hodinky za dostupnou cenu Ulefone Watch Pro ve stylové šedé barvě a vydejte se vstříc zdravému životnímu stylu. Monitorujte 24 hodin denně svůj srdeční tep, okysličení krve nebo kvalitu spánku, měřte si až 14 sportovních aktivit a sledujte svůj pokrok v šikovné mobilní aplikaci VeryFit. To vše s hodinkami, které na jedno nabití vydrží až neuvěřitelných 40 dní v pohotovostním režimu. 14 sportovních režimů Nezáleží na tom, zda dáváte přednost venkovním nebo vnitřním sportům. Na výběr máte ze 14 sportovních režimů, mezi kterými si na své přijdou příznivci běhu, chůze, plavání, cyklistiky nebo fitness. Veškeré statistiky vašich denních aktivit, srdečního tepu nebo kvality spánku pak můžete sledovat v přehledné mobilní aplikaci VeryFit. Až 40 dní na jedno nabití Výdrž až 6 týdnů v pohotovostním režimu? Ne, to není vtip. Hodinky Ulefone Watch Pro mají tak silnou baterii, že s vámi udrží krok až 5 dní na jedno nabití při běžném používání a v pohotovostním režimu jejich výdrž dosahuje až neuvěřitelných 40 dní. Vaše cesta ke zdraví Základem při cestě k formě je sledování svého zdravotního stavu. Právě proto obsahují hodinky kvalitní optický senzor PPG, pomocí kterého budou 24 hodin denně monitorovat váš srdeční tep, množství kyslíku v krvi a spálené kalorie, aby vás nasměrovaly k vašim cílům. V noci pak měří kvalitu spánku, včetně rozpoznání hlubokého nebo lehkého spánku a nechybí monitorování menstruačního cyklu nebo ovulace. 1,55″ Retina HD displej Ozdobou hodinek Ulefone Watch Pro je jejich 1,55” dotykový Retina HD displej s 3,5D zakřiveným sklem a 311 PPI, který přináší přehled všech důležitých údajů o vašich aktivitách nebo zdravotním stavu. Displej si přitom můžete kdykoli přizpůsobit výběrem ze široké nabídky ciferníků. Vše důležité na očích Mějte přehled o všem důležitém. Přímo na displeji hodinek najdete upozornění na příchozí hovory, SMS zprávy a notifikace ze sociálních sítí Facebook, Twitter nebo Instagram. Nechybí ani předpověď počasí, budík, upozornění na dlouhé sezení a další funkce. Voděodolnost do 5 ATM Hodinky Ulefone Watch Pro nemají ani nejmenší strach z vody. Díky kvalitnímu provedení jsou voděodolné do 5 ATM, takže si je nemusíte sundávat před plaváním v bazénu ani mytím rukou. Tento akční produkt Chytré hodinky UleFone Watch Pro, šedá ROZBALENO můžete sehnat taky na webu zařazený v sekci chytré hodinky! Nyní můžete najít parádní kousky z této populární sekce za nejnižší cenu! Přední dodavatel neuvedeno má kvalitní výrobky !

Velmi prodávaný produkt Chytré hodinky UleFone Watch Pro, šedá ROZBALENO od skvělého výrobce neuvedeno je k získání ještě dnes za rozumné peníze! Nyní lze objednat jen za 1 279 Kč.