Chytré hodinky Vivax Life Fit, silikonový řemínek, zlatá ROZBALEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Chytré hodinky Vivax life Fit Sledujte svoje aktivity a zdravotní stav... více informací »
Chytré hodinky Vivax Life Fit
Značka: neuvedeno
941 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Chytré hodinky Vivax life Fit Sledujte svoje aktivity a zdravotní stav...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Chytré hodinky Vivax life Fit Sledujte svoje aktivity a zdravotní stav s chytrými hodinkami za dostupnou cenu Vivax life Fit ve zlaté barvě. Hodinky Vivax vám na svém 1,4“ dotykovém displeji přinesou přehled o teplotě, srdečním tepu, kvalitě spánku i dýchání. Pomocí sportovních režimů můžete monitorovat svoje tréninky a samozřejmostí jsou upozornění na příchozí hovory a SMS zprávy. Mějte svoje zdraví pod kontrolou Základem při cestě do formy je znát váš zdravotní stav. Smart hodinky Vivax vám umožní měřit tělesnou teplotu, srdeční frekvenci a dokonce i dýchání. V noci se pak postarají o sledování kvality spánku. Upozornění na hovory a SMS Spárujte hodinky se svým mobilním telefonem pomocí Bluetooth připojení a dostávejte upozornění na příchozí hovory a SMS zprávy přímo na vaše zápěstí. Vivax life Fit vás na svém 1,4“ dotykovém displeji notifikacemi vždy upozorní na nové zprávy. Sportovní režimy Hodinky Vivax life FIT jsou stvořeny pro aktivní sportovce a jako takové nabízí spoustu funkcí pro měření vašich aktivit. Vyberte si z několika sportovních režimů, včetně chůze, běhu, basketbalu nebo jízdy na koni a pusťte se do tréninků. Hodinky budou sledovat váš tep, vzdálenost i spálené kalorie a v mobilní aplikaci HitFit Pro přinesou podrobné statistiky vašich výkonů. Stylový vzhled Vivax life Fit sice byly stvořeny s cílem měřit vaše sportovní výkony, ale díky jejich elegantnímu designu se stanou i stylovým doplňkem pro každou příležitost. Centrem pozornosti se stane 1,4“ displej, jehož vzhled si můžete přizpůsobit výběrem mezi více než 30 různými ciferníky. Stylový design pak doplňuje silikonový řemínek, který se dokonale přizpůsobí vaší ruce a po celý den zajišťuje maximální pohodlí. Vody se nezaleknou Žádný strach z vody nebo deště. Hodinky jsou se svým krytím IP68 voděodolné a prachuvzdorné, takže bez problémů zvládnou i nenadálý déšť. Tento žádaný produkt Chytré hodinky Vivax Life Fit, silikonový řemínek, zlatá ROZBALEN lze zakoupit ještě tady na našich stránkách v populární rubrice chytré hodinky! Najděte si unikátní produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu. Věhlasný výrobce neuvedeno vyrábí velmi kvalitní zboží ! Máme toho více, mrkněte také na další zboží od značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Chytré hodinky Vivax Life Fit, silikonový řemínek, zlatá ROZBALEN s osvědčenou značkou neuvedeno získáte momentálně za outletovou cenu! Výhodně za 941 Kč.