Chytrý náramek Smartomat Sunset 4 Pro kovový, černá POUŽITÉ, NEOP

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Chytrý náramek Smartomat Sunset 4 Pro Hledáte chytrý náramek za... více informací »
Chytrý náramek Smartomat Sunset 4 Pro kovový
Značka: neuvedeno
517 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Chytrý náramek Smartomat Sunset 4 Pro Hledáte chytrý náramek za...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Chytrý náramek Smartomat Sunset 4 Pro Hledáte chytrý náramek za dostupnou cenu, kterému nechybí žádné důležité funkce pro cestu ke zdravému životnímu stylu? Smartomat Sunset 4 Pro s černým kovovým řemínkem vám umožní kontrolovat si zdravotní stav pomocí měření tepové frekvence, tělesné teploty, krevního tlaku nebo hladiny kyslíku v krvi, zaznamená kvalitu vašeho spánku a upozorní na příchozí hovory a SMS zprávy. Monitorování aktivit a zdraví Mějte přehled o každém svém kroku. A nejen to. Náramek vám umožní monitorovat ušlou vzdálenost, spálené kalorie a orientačně změří vaši srdeční frekvenci, tělesnou teplotu, krevní tlak nebo hladinu kyslíku v krvi. Díky tomu se dozvíte, jaký je váš zdravotní stav a upozornění na příliš dlouhé sezení vám dá vědět, kdy je čas se projít. Sledování kvality spánku Probouzejte se ráno znovu plní energie. Chytrý náramek Smartomat Sunset 4 Pro vám v noci bude monitorovat kvalitu spánku, včetně jeho délky, kvality a různých fází. Na ráno si pak můžete nastavit příjemné buzení vibracemi. Společník pro každou příležitost Přestože se jedná o jeden z nejdostupnějších náramků, rozhodně mu nechybí styl. Všechny důležité informace najdete na 0,96“ barevném IPS displeji s možností výběru z 3 vyměnitelných ciferníků. Jeho styl pak doplňuje tenký a lehký kovový řemínek. Náramek si přitom najde místo nejen ve vašem sportovním, ale i formálním šatníku. Upozornění na hovory a SMS zprávy Teď už se vám nestane, že byste přišli o důležitý hovor nebo zprávu. Po spárování s chytrým telefonem uvidíte přímo na displeji svého náramku upozornění na příchozí SMS zprávy, hovory a notifikace z aplikací. Zprávu si přitom můžete okamžitě přečíst a v mobilní aplikaci FitPro v češtině pro Android a iOS si nastavit, na co vás má náramek upozorňovat. Kvalitní a velmi žádaný produkt Chytrý náramek Smartomat Sunset je dostupný v pohodě na našich stránkách v oblíbené sekci chytré náramky! Podívejte se na jiné zboží z této populární rubriky za akční cenu.

Tento akční a ve slevě výrobek Chytrý náramek Smartomat Sunset 4 Pro kovový, černá POUŽITÉ, NEOP od známého výrobce neuvedeno snadno najdete aktuálně na webu levně! Právě teď za cenu 517 Kč.