Chytrý náramek Umax U-BAND 116HR, 2 řemínky, černá, ZÁNOVNÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. UMAX U-Band 116HR Color Získejte praktického a stylového pomocníka v... více informací »
Chytrý náramek Umax U-BAND 116HR
Značka: Umax
623 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. UMAX U-Band 116HR Color Získejte praktického a stylového pomocníka v...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. UMAX U-Band 116HR Color Získejte praktického a stylového pomocníka v podobě chytrého náramku UMAX U-Band 116HR Color, který vám umožní sledovat ty nejdůležitější údaje během celého dne na velkém 0,96“ barevném displeji. S chytrým náramkem UMAX budete mít vždy přehled o čase, tepové frekvenci, ušlé vzdálenosti, spálených kaloriích nebo počasí. V balení navíc naleznete dva stylové pásky v červeno-černé a zeleno-černé barvě, které můžete během dne měnit podle svého oblečení. Velký dotykový displej Díky chytrému náramku UMAX U-Band 116HR Color budete mít vždy přehled o nejdůležitějších údajích a notifikacích na 0,96“ velkém, barevném dotykovém displeji s unikátní funkcí nastavení jasu podle okolního světla, které zajišťuje kvalitní zobrazení údajů za všech podmínek. Po propojení s mobilním telefonem pomocí Bluetooth se navíc budou na displeji zobrazovat údaje o počasí a upozornění na příchozí hovor. Měření tepové frekvence i pohybových aktivit Díky 24hodinovému měření tepové frekvence budete mít vždy jasný přehled o svém srdečním tepu, ať už jste v práci, ve škole nebo právě cvičíte. Vestavěný senzor navíc zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit i spálené kalorie. Náramek vás navíc může vibracemi upozornit na dlouhé sezení. Možné je také měření časově omezené aktivity, jako je cvičení, běh, badminton, basketbal a další, kdy vám pomocí této funkce bude náramek odpočítávat čas. Automatické měření kvality spánku U-Band 116HR Color automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Nechybí ani možnost připojení GPS pro sledování mapy s vaší trasou na chytrém telefonu, nastavení alarmu nebo vibrací jako upozornění na volání, SMS zprávy či schůzky. Nabíjení náramku pak zajišťuje třeba USB port v počítači nebo USB nabíječka. Přehledná aplikace v češtině – Zeroner Health Pro Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců. Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) a Strava pro sdílení údajů o aktivitách. Data jsou ukládána na server pod vaším účtem a jsou tak ochráněna při případné ztrátě telefonu. Tento zlevněný produkt jde nakoupit také tu na stránkách v populární sekci chytré náramky! Nyní můžete získat další zboží z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Významná značka Umax dlouhodobě vyrábí top výrobky ! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další produkty od dodavatele Umax. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Chytrý náramek Umax U-BAND 116HR, 2 řemínky, černá, ZÁNOVNÍ od známé značky Umax seženete aktuálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 623 Kč.