Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2, ZÁNOVNÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Všestranné použití Náramek Mi Band 2 od společnosti Xiaomi... více informací »
Chytrý náramek Xiaomi Mi
Značka: Xiaomi
352 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Všestranné použití Náramek Mi Band 2 od společnosti Xiaomi...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Všestranné použití Náramek Mi Band 2 od společnosti Xiaomi zvládne více, než jen měřit počet kroků. I když i to umí na výbornou. Využívá totiž nejen otřesů, ale hodnotí také pružnost kroků, takže statistiky z vašeho pohybu budou přesnější, než kdy dříve. Kromě počítání kroků zvládne i měřit srdeční tep, a to díky vestavěnému světelnému čidlu, který zaznamená každičký puls vaší krve. Tu vám bude měřit stále. Ať budete spát, z čehož můžete posoudit kvalitu vašeho spánku, nebo budete třeba běhat, a tehdy můžete podle tepové frekvence upravit rychlost, aby byl váš trénink co nejintenzivnější. Navíc kontroluje, zda nesedíte dlouhý čas na jednom místě. Pokud ano, tak vás na tuto skutečnost upozorní zvukovým signálem. Moderní funkce Mi Band 2 má funkci moje identita, takže může pohodlně nahradit heslo nebo otisk prstu při odemykání telefonu. Budete tak mít smarthpone vždy připraven. Funguje též jako indikátor upozornění. Pokud je přes technologii Bluetooth spojen s telefonem, tak budete vždy vědět, když vám někdo bude volat, nebo vám dojde sms zpráva. Je též voděodolný, a tak si jej nemusíte sundávat při umývaní rukou nebo při sprchování. OLED displej, na kterém se zobrazuje spoustu užitečných informací, je navržen tak, aby jeho spotřeba baterie byla minimální. Výdrž se pohybuje až okolo dvaceti dní.
Často hledaný výrobek můžete koupit prostě na webu v oblíbené kategorii chytré náramky. Získejte podobné zboží ze zmíněné kategorie ve slevě! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další prověřené zboží od dodavatele Xiaomi. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý kus Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2, ZÁNOVNÍ od značky Xiaomi je dostupný zrovna dneska v bezva akci! Pouze nyní za 352 Kč.