Chytrý pohon závěsů SwitchBot ROD

Chytrý pohon závěsů SwitchBot ROD Dopřejte si maximální pohodlí a zařiďte si skutečně chytrý domov. Pomocí pohonu závěsů už nikdy nebudete... více informací »
Chytrý pohon závěsů SwitchBot
Značka: SwitchBot
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Chytrý pohon závěsů SwitchBot ROD Dopřejte si maximální pohodlí a zařiďte si skutečně chytrý domov. Pomocí pohonu závěsů už nikdy nebudete...

Chytrý pohon závěsů SwitchBot ROD Dopřejte si maximální pohodlí a zařiďte si skutečně chytrý domov. Pomocí pohonu závěsů už nikdy nebudete muset stoupat z gauče při rozdívaném filmu a ručně je zatahovat, postačí vám jen chytrý telefon a aplikace v něm, jednoduše vyšlete pokyn, a závěsy se buď zatáhnou, nebo roztáhnou. Sluneční senzor SwitchBot ROD je určen pro závěsy na tyči a pyšní se zabudovaným senzorem slunečního světla, se kterým můžete nastavit zatahování nebo roztahování závěsů jakmile začne svítit sluníčko, v létě tak můžete ušetřit náklady za klimatizaci, v zimě zase náklady za vytápění. Pokud však třeba na pohon zapomenete a budete chtít roztáhnout závěsy ručně, pohon se aktivuje a dokončí práci za vás. Velká kompatibilita Pohon SwitchBot je kompatibilní s operačními systémy Android i iOS a dokonce podporuje i hlasové asistenty (vyžaduje se rozbočovač) Google Assistant, Amazon Alex nebo Apple Siri. V aplikaci, kterou si nainstalujete do vašeho chytrého telefonu, pak můžete jednoduše ovládat závěsy z gauče nebo postele, nebo naplánovat jejich práci třeba i na celý týden.

Velmi prodávaný produkt Chytrý pohon závěsů SwitchBot ROD od této skvělé značky SwitchBot můžete pořídit zde teď za příznivou cenu. V akci za cenu 2 199 Kč.