Čistič oken Kärcher WV 2 Plus POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Snadno čisté a bez kapek Mytí oken nebylo nikdy snazší. Spolu s... více informací »
Čistič oken Kärcher WV 2 Plus
Značka: Kärcher
1 359 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Snadno čisté a bez kapek Mytí oken nebylo nikdy snazší. Spolu s...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Snadno čisté a bez kapek Mytí oken nebylo nikdy snazší. Spolu s bateriovým okenním vysavačem Kärcher WV 2 plus docílíte krásně umytých oken beze šmouh. Pro originální aku okenní vysavač (okenní stěrku) Kärcher je mytí oken hračkou a přitom ušetří spoustu času a námahy. Dejte sbohem zdlouhavému mytí oken s nedokonalým výsledkem. Inovativní čistič oken WV 2 plus během stírání skla vysává špinavou vodu do sběrné nádoby, která je součástí elektrického přístroje. Její kapacita je 100 ml. Díky účinnému odsávání, tak nikde nestékají kapky vody a nevznikají nevzhledné mapy na skle. Maximálně účinné čištění Součástí okenního vysavače Kärcher WV 2 plus je rozprašovač se stíracím nástavcem a 1x koncentrát čističe skla 20 ml. Nejprve navlhčete sklo pomocí naředěného čističe. Následně špínu na skle potahem na stírání z mikrovlákna rozpustíte. Nakonec odsajete znečištěnou vodu bateriovým okenním vysavačem – a hotovo! A okolí? Čisté a bez jediné kapky špinavé vody. Takto snadno můžete pomocí vysavače vyčistit okna, zrcadla, sprchovou zástěnu, obklady a veškerý skleněný/zrcadlový nábytek. Kompaktní, praktický a lehký Bateriový okenní vysavač vyniká kompaktní a ergonomickou konstrukcí, která vám práci usnadní a zpříjemní. Tvarovaná rukojeť umožňuje pevný a stabilní úchop bez nutného přechytávání během stírání. Tím se docílí jednorázového tahu bez přerušení. Na jedno nabití můžete umýt až 75 m2 (cca 25 oken). Doba nabíjení je 120 minut. Díky snížené hmotnosti okenního vysavače je mytí oken ještě lehčí. Tělo přístroje i s baterií váží pouhých 600 g. K vysavači je možné dokoupit teleskopickou násadu, která umožňuje bezproblémové čištění vysokých oken. Obsah balení čistič skla koncentrát, 1x 20 ml postřikovací láhev s potahem na stírání z mikrovlákna odsávací hubice široká 28 cm lithium iontová baterie nabíječka baterií Tento kvalitní produkt máte možnost koupit pohodlně na webu v kategorii vysavače na okna. Nyní najdete podobné výrobky ve zmiňované sekci ve výprodejové akci. Významný výrobce Kärcher dodává vynikající sortiment za opravdu výhodné peníze!

Tento výjimečný produkt Čistič oken Kärcher WV 2 Plus POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od značky s tradicí a dobrou pověstí Kärcher naleznete právě teď v naší nabídce za výborné peníze. Nyní pořídíte za super cenu 1 359 Kč.