Čistící textílie k vysavači Concept VP4200

Náhradní hadra Čisté podlahy bez kbelíku se špinavou vodou už nebudou jen snem. Jednoduše stačí naplnit 150ml nádržku vodou a jednoduchým pohybem... více informací »
Čistící textílie k vysavači
Značka: CONCEPT
199 Kč
Ověřit dostupnost
Náhradní hadra Čisté podlahy bez kbelíku se špinavou vodou už nebudou jen snem. Jednoduše stačí naplnit 150ml nádržku vodou a jednoduchým pohybem...

Náhradní hadra Čisté podlahy bez kbelíku se špinavou vodou už nebudou jen snem. Jednoduše stačí naplnit 150ml nádržku vodou a jednoduchým pohybem na ni nasadit sací hubici vysavače. Lehkým sešlápnutím tlačítka na nádržce navlhčíte mop a už můžete pohodlně vytírat i vysávat zároveň.Tento skvělý produkt je k získání ještě na našem webu zařazený v rubrice filtry! Najděte si ještě jiné kusy ve zmiňované rubrice za příznivou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Podívejte se také na další prověřené zboží od výrobce CONCEPT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený kousek Čistící textílie k vysavači Concept VP4200 od známé kvalitní značky CONCEPT lze nakoupit zde za výprodejovou cenu. Pouze nyní za 199 Kč.