Čisticí textílie pro robotické vysavače VR3120/VR3205

Čisticí textilie pro VR3120/VR3205 Pokud u vás doma nejen vysává, ale i vytírá robotický vysavač značky Concept pak právě pro mopování potřebuje... více informací »
Čisticí textílie pro robotické vysavače
Značka: CONCEPT
99 Kč
Ověřit dostupnost
Čisticí textilie pro VR3120/VR3205 Pokud u vás doma nejen vysává, ale i vytírá robotický vysavač značky Concept pak právě pro mopování potřebuje...

Čisticí textilie pro VR3120/VR3205 Pokud u vás doma nejen vysává, ale i vytírá robotický vysavač značky Concept pak právě pro mopování potřebuje čisticí textilii, a pro opravdu efektivní úklid je dobré mít jich doma více, protože když zapomene utěrku vyprat, bude se vám hodit náhradní. Právě možnost opakovaného použití patří mezi hlavní výhody textilie, a vy to určitě oceníte. Čisté podlahy Náhradní příslušenství v podobě čisticí textilie pro robotický vysavač Concept, se skvěle postará o vaše podlahy, tedy především o jejich úklid bez nečistot a skvrn. Utěrka je vyrobena z kvalitního materiálu, a můžete se tak spolehnout, že vaše podlahy se budou krásně lesknout. Originální příslušenství je to nejlepší co můžete pro svoje spotřebiče pořídit, máte u nich totiž jistotu maximální kompatibility a dlouhé životnosti. No, a jakmile váš robotický vysavač domopuje, stačí textilii odejmout a nechat vyprat v pračce.

Zlevněný produkt Čisticí textílie pro robotické vysavače VR3120/VR3205 od známé značky CONCEPT lze koupit na našich stránkách nyní v akci. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 99 Kč.