Čistička vzduchu Hama Smart 186437

Čistička vzduchu Hama Smart 186437 Dopřejte si čistý vzduch bez dráždivých alergenů ve dne i v noci a zvyšte kvalitu vzduchu uvnitř místnosti... více informací »
Čistička vzduchu Hama Smart
Značka: Hama
3 861 Kč
Ověřit dostupnost
Čistička vzduchu Hama Smart 186437 Dopřejte si čistý vzduch bez dráždivých alergenů ve dne i v noci a zvyšte kvalitu vzduchu uvnitř místnosti...

Čistička vzduchu Hama Smart 186437 Dopřejte si čistý vzduch bez dráždivých alergenů ve dne i v noci a zvyšte kvalitu vzduchu uvnitř místnosti během pár chvil. S čističkou vzduchu značky Hama to bude hračka, její efektivní filtrace zachytí až 99,95 % všech virů, bakterií a dalších alergenů, s tichým chodem vás nebude nijak rušit a pomocí aplikace ji budete moci ovládat i na dálku. Účinná filtrace Třístupňová filtrace, která se skládá z před-filtru, HEPA filtru (H13) a filtru s aktivním uhlíkem dokáže odstranit ze vzduchu viry, bakterie, pyly, zvířecí chlupy, ale i jemný prach. Přístroj výborně vyčistí vzduch, a alergikům se bude mnohem lépe dýchat. Velký výkon Spotřebič je ideální pro místnosti do 65 m2, kde za hodinu zvládne přefiltrovat 250 m3 vzduchu. Součástí čističky je i vzduchový senzor, který analyzuje vzduch v místnosti a následně sám upraví rychlost ventilátoru tak, aby čištění bylo co nejefektivnější. Jednoduše s aplikací Alergici jistě ocení i možnost zapnout čističku na dálku, třeba už rovnou v práci, a když přijdete domů, vzduch už bude krásně čistý. K tomu vám poslouží aplikace Hama Smart Home, kterou si nainstalujete do vašeho chytrého telefonu. Zde můžete v reálném čase i zkontrolovat kvalitu vzduchu. Ovládejte hlasem Pohodlně z gauče pak lze ovládat čističku i hlasem a to pomocí asistentů jako je Amazon Alexa nebo Google Assistant. V aplikaci však musí být aktivována služba Hama Smart Solution, a vy pak následně můžete zapnout nebo vypnout čističku jen hlasem, tato služba ale podporuje jen angličtinu nebo němčinu. Velmi tichý chod A pokud si nerozumíte s aplikacemi, tak na těle čističky najdete i ovládací panel pro možnost manuálního nastavení. Dotykový panel je přehledný a nastavení tak provedete během pár chvil. Za zmínku pak jistě stojí i tichý chod, který v běžném režimu produkuje hlučnost 50 dB, a jestliže zvolíte noční režim, tak s hlučností 30 dB vás nebude rušit ani ve spánku.

Tento zlevněný kus Čistička vzduchu Hama Smart 186437 od známé společnosti Hama snadno můžete získat právě dnes za výborné peníze. Právě teď jen za 3 861 Kč.