Čistička vzduchu PURE PA91-404DG ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Čistička vzduchu PURE PA91-404DG Reaguje na vaše prostředí... více informací »
Čistička vzduchu PURE PA91-404DG
Značka: Electrolux
8 990 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Čistička vzduchu PURE PA91-404DG Reaguje na vaše prostředí...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Čistička vzduchu PURE PA91-404DG Reaguje na vaše prostředí Jedinečná technologie PureSense nepřetržitě měří kvalitu vnitřního a vnějšího vzduchu. Automaticky upravuje míru čištění tak, abyste se vždycky vrátili do zdravého domova. Filtrace se vám přizpůsobí Přizpůsobte si Pure A9 vašim osobním a sezónním potřebám s pomocí našeho filtru CLEAN360 a 5stupňového systému čištění. Každý filtr má unikátní inteligentní štítek, který sleduje jeho využití. I když filtr vyndáte a následující sezónu zase vrátíte, štítek automaticky rozpozná zbývající životnost. Nepřetržité sledování Díky aplikaci PURE A9 budete mít vše pod kontrolou, ikdyž nebudete doma. Je to dokonalý asistent kvality vzduchu. Jejím prostřednictvím můžete kontrolovat plnění úkolů v daném časovém období, prohlédnout si souhrnný přehled o provozu nebo jednoduše změnit svá nastavení. AirSurround dosáhne do všech koutů Technologie AirSurround vytváří silný, avšak plynulý spirálový pohyb vzduchu. Díky této funkci čistí vzduch až třikrát rychleji než předchozí generace. Čistička Pure A9 je vhodná pro místnosti do 92 m2 (podle švédských nařízení o výměně vzduchu za hodinu), resp. 37 m2 (US AHAM). Inteligentní a tichá Čistička Pure A9 dosahuje minimální hladiny hluku pouhých 17 dB. Pracuje tak tiše, že si jí ani nevšimnete. Při maximální rychlosti je hladina hluku pouze 46 dB – takže je tišší než běžný rozhovor v domácnosti.

Akční výrobek Čistička vzduchu PURE PA91-404DG ROZBALENO od spolehlivé značky Electrolux lze koupit právě dnes za super peníze. Nabídka již od 8 990 Kč.