Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P3 WiFi

Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P3 WiFi Hledáte čističku vzduchu, která si poradí s bakteriemi a viry i ve větší... více informací »
Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P3
Značka: TrueLife
2 985 Kč
Ověřit dostupnost
Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P3 WiFi Hledáte čističku vzduchu, která si poradí s bakteriemi a viry i ve větší...

Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P3 WiFi Hledáte čističku vzduchu, která si poradí s bakteriemi a viry i ve větší místnosti? P3 vyčistí až 120 m3 za hodinu a účinně tak pokryje místnost o ploše 12-18 m2. Kromě toho, že účinně zbaví váš domov či kancelář virů, bakterií a plísní, vzduch také ionizuje, čímž přispívá k lepšímu okysličení krve a tím lepšímu soustředění i zdraví. S touto čističkou vzduchu se vám bude doma lépe dýchat. Uleví také alergikům a astmatikům. Šestinásobná filtrace Do boje proti virům a bakteriím vysílá čistička hned 6 různých úrovní filtrace. Antibakteriální filtr, HEPA filtr, uhlíkový filtr, katalytický filtr, UV záření a ionizaci. Všechny čtyři filtry jsou přitom zabudovány do jednoho, takže měníte jen jednu část. Společně odstraní až 99,9 % prachu a 93,5 % těkavých látek (zápachu). Automatický provoz Necháte-li čističku běžet na automatický režim, sama si změří kvalitu vzduchu a vybere optimální proudění. Pokud v jejím dosahu například naklepete polštář, prachový senzor zaznamená změnu a výkon zvýší. Prach odsaje, než napadá jinam. A vy tak strávíte méně času uklízením. Ionizátor a UV lampa Ionizovaný vzduch se lépe dýchá. Snadněji přechází do krve a vaše tělo z něj tak vytěží mnohem více. Ionizátor je tak prospěšný vašemu zdraví i psychice a může vám například pomoci od bolestí hlavy. UV lampa zase pomůže vzduch sterilizovat. UV záření zahubí viry a bakterie a mikroby lampou procházející a činí vzduch i vaši domácnost zdravější. Užitečné funkce Čističku můžete jednoduše ovládat pomocí aplikace nebo dotykového displeje. Nastavit si tam můžete mimo jiné i noční režim (tichá a bez světel) nebo použít dětský zámek. Displej či aplikace vás také upozorní na nutnost výměny filtru. Na barevném indikátoru zase zjistíte, jak je vzduch v místnosti kvalitní. Samozřejmostí je nastavitelný časovač. Kvalitní a žádaný kousek můžete koupit nyní tu na webu v populární kategorii čističky vzduchu. Máme pro vás zlevněné produkty z naší rubriky z pohodlí domova! Významná značka TrueLife vás obohatí o vynikající výrobky za akční ceny. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od značky TrueLife. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný výrobek Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P3 WiFi od dodavatele se skvělou pověstí TrueLife snadno najdete momentálně v naši nabídce až neuvěřitelně levně! Teď za akční cenu 2 985 Kč.