Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P7 WiFi

Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P7 WiFi Hledáte čističku vzduchu, která si poradí s bakteriemi a viry i ve velké místnosti?... více informací »
Čistička vzduchu TrueLife AIR
Značka: TrueLife
7 759 Kč
Ověřit dostupnost
Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P7 WiFi Hledáte čističku vzduchu, která si poradí s bakteriemi a viry i ve velké místnosti?...

Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P7 WiFi Hledáte čističku vzduchu, která si poradí s bakteriemi a viry i ve velké místnosti? P3 vyčistí až 310 m3 za hodinu a účinně tak pokryje místnost o ploše 35-40 m2. Kromě toho, že účinně zbaví váš domov či kancelář virů, bakterií a plísní, vzduch také ionizuje, čímž přispívá k lepšímu okysličení krve a tím lepšímu soustředění i zdraví. S touto čističkou vzduchu se vám bude doma lépe dýchat. Uleví také alergikům a astmatikům. Sedminásobná filtrace Do boje proti virům a bakteriím vysílá čistička hned 6 různých úrovní filtrace. Předfiltr, antibakteriální filtr, HEPA filtr, uhlíkový filtr, katalytický filtr, UV záření a ionizaci. Všechny čtyři filtry jsou přitom zabudovány do jednoho, takže měníte jen jednu část. Společně odstraní až 99,9 % prachu a 93,5 % těkavých látek (zápachu). Automatický provoz Necháte-li čističku běžet na automatický režim, sama si změří kvalitu vzduchu a vybere optimální proudění. Pokud v jejím dosahu například naklepete polštář, prachový senzor zaznamená změnu a výkon zvýší. Prach odsaje, než napadá jinam. A vy tak strávíte méně času uklízením. Ionizátor a UV lampa Ionizovaný vzduch se lépe dýchá. Snadněji přechází do krve a vaše tělo z něj tak vytěží mnohem více. Ionizátor je tak prospěšný vašemu zdraví i psychice a může vám například pomoci od bolestí hlavy. UV lampa zase pomůže vzduch sterilizovat. UV záření zahubí viry a bakterie a mikroby lampou procházející a činí vzduch i vaši domácnost zdravější. Užitečné funkce Čističku můžete jednoduše ovládat pomocí aplikace nebo dotykového displeje. Nastavit si tam můžete mimo jiné i noční režim (tichá a bez světel) nebo použít dětský zámek. Displej či aplikace vás také upozorní na nutnost výměny filtru. Na barevném indikátoru zase zjistíte, jak je vzduch v místnosti kvalitní. Samozřejmostí je nastavitelný časovač.
Akční kousek Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier je dostupný bez problémů na webu ve známé rubrice čističky vzduchu. Připravili jsme zlevněné produkty z této kategorie za nejlepší ceny! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také více skvělých produktů značky TrueLife. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt Čistička vzduchu TrueLife AIR Purifier P7 WiFi od našeho předního výrobce TrueLife máte možnost nakoupit u nás právě výhodně! Nabídky již od 7 759 Kč.