Čistička vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite EU

Čistička vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite Hledáte chytrou a výkonnou čističku vzduchu, která do vaší domácnosti skvěle... více informací »
Čistička vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4
Značka: Xiaomi
3 757 Kč
Ověřit dostupnost
Čistička vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite Hledáte chytrou a výkonnou čističku vzduchu, která do vaší domácnosti skvěle...

Čistička vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite Hledáte chytrou a výkonnou čističku vzduchu, která do vaší domácnosti skvěle zapadne? Svěřte kvalitu vzduchu ve své domácnosti Xiaomi, specialistovi na chytré technologie. Čistička 4 Lite zvládne vyčistit vzduch na 43 m2, je stylově jednoduchá a kompaktní a proto nebude v místnosti rušit. Oceníte také její tichost. Není hlasitější než šepot. Nebudete vědět, že v místnosti je. A pokud už o ní zavadíte okem, pak tam jistě vždycky patřila. Na chlupy i na prach Silný a výkonný filtr dokáže přefiltrovat 360 m3 vzduchu za hodinu. Zvláště ji pak ocení každý, kdo má domácnost vždy o chlup lepší. Dokáže totiž eliminovat až 99.97 % srsti domácích mazlíčků. Poradí si také s pylem a s prachem jemnějším než jediné procento vlasu. Stop zápachu Účinný uhlíkový filtr je to nejlepší, co můžete vytáhnout do boje proti zápachu. Váže na sebe těkavé látky a eliminuje tak nepříjemné pachy. Filtr vydrží až rok provozu a na nutnost výměny vás přístroj upozorní. Super přesné senzory Čistička má senzor PM 2,5, který zachytí i velmi jemné částice. Navíc má senzor vlhkosti. Díky nim dokáže přesně vyhodnotit kvalitu okolního vzduchu a předá vám tak přesné a jasné informace. Inteligentní ovládání K dispozici máte intuitivní ovládání pomocí LED dotykové obrazovky, kde najdete i naměřené hodnoty kvality vzduchu. Čističku můžete ale také ovládat pomocí mobilního telefonu. Kromě spolupráce s Xiaomi plizcí Mi Home APP je kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexou a můžete ji ovládat hlasem. Vynikající produkt Čistička vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier můžete najít již dnes na webu v oblíbené kategorii čističky vzduchu. Prozkoumejte další produkty ve zmíněné rubrice snadno online. Tato vyjímečná značka Xiaomi má na skladě top sortiment . To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Podívejte se taky na další kvalitní kousky značky Xiaomi. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Čistička vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite EU od známé společnosti Xiaomi snadno můžete získat ještě dnes opravdu levně. Výhodně teď u nás za 3 757 Kč.