Concept OPP 1060 ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Konec nepříjemným výparům v kuchyni. Podstavný odsavač par Concept... více informací »
Concept OPP 1060 ROZBALENO
Značka: CONCEPT
990 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Konec nepříjemným výparům v kuchyni. Podstavný odsavač par Concept...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Konec nepříjemným výparům v kuchyni. Podstavný odsavač par Concept OPP1060 udrží váš vzduch v kuchyni čistý a bez zápachů. Díky maximálnímu odsávacímu výkonu 185 m3/h zvládne dokonale pracovat i při větším vaření. Výkon lze efektivně regulovat pomocí 3 rychlostních stupňů. Veškerá mastnota je zachytávána do textilního filtru. Odsavač nabízí také praktické osvětlení, díky kterému získáte lepší přehled nad pracovní deskou. Jednoduché ovládání pro regulaci výkonu a zapnutí světla je zajištěno posuvným voličem v přední části odsavače. Při použití uhlíkového filtru můžete odsavač par používat pro recirkulaci vzduchu. Pročištěný vzduch se tak vrací zpět do místnosti, namísto odtahu do komína, jak je tomu při klasickém odsávání. Uhlíkový filtr není součástí balení.
Výjimečný a žádaný kousek lze nakoupit již dnes tu na našich stránkách zařazený v rubrice digestoře. Nyní si můžete pořídit vyjímečné kusy z této sekce z pohodlí domova! Naše nabídka je široká, mrkněte na další prověřené zboží od výrobce CONCEPT. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Dodavatel CONCEPT vám může poskytnout top výrobky.. A tady je důkaz!

Oblíbený a kvalitní produkt Concept OPP 1060 ROZBALENO pocházející od značky CONCEPT pohodlně získáte již dnes skutečně levně. Výhodně teď u nás za 990 Kč.