Concept SO-1025 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Až 12 plat o průměru 32 cm pojme velkokapacitní sušička Concept... více informací »
Concept SO-1025 POUŽITÉ
Značka: CONCEPT
1 248 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Až 12 plat o průměru 32 cm pojme velkokapacitní sušička Concept...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Až 12 plat o průměru 32 cm pojme velkokapacitní sušička Concept SO-1025 XXL. Vychutnáte si tak nepřeberné množství sušeného ovoce, zeleniny a hub nebo nasušíte nasbírané bylinky na čaj.Manipulace se sušičkou Concept je velice jednoduchá. Stačí do ní vložit suroviny a nastavit požadovanou teplotu sušení, kterou je možné regulovat od 35 do 70 °C. Ventilátor přitom zajistí, aby suroviny byly sušeny rovnoměrně.Se sušičkou Concept SO-1025 XXL se plně ponoříte do kulinářského světa. Nebojte se sušit domácí těstoviny nebo třeba ryby. Jde navíc o zdravý způsob uchování potravy. Sušící síta je možné mýt v myčce, takže i s údržbou budete mít minumum práce.
Unikátní a oblíbený výrobek můžete pořídit rovnou na webu umístěný v kategorii sušičky ovoce! Nyní můžete najít kvalitní kousky ze zmíněné sekce za super cenu! To ale není všechno, náš sortiment je široký! U nás totiž najdete více kvalitních produktů značky CONCEPT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus Concept SO-1025 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od známé značky CONCEPT máte možnost koupit zrovna dnes za extra cenu. Nabídka již od 1 248 Kč.