Connect IT A6BK CI-785 TV držák 13″ -42″ 20kg kloubový

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Univerzální nástěnný držák na obrazovky Connect IT A6BK Vám... více informací »
Connect IT A6BK CI-785 TV držák
Značka: Connect IT
791 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Univerzální nástěnný držák na obrazovky Connect IT A6BK Vám...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Univerzální nástěnný držák na obrazovky Connect IT A6BK Vám spolehlivě podrží vaši televizi přesně tam, kde si budete přát. Robustní provedení kloubů a bezpečné uchycení na zeď zajistí potřebnou stabilitu a zároveň i dobrou polohovatelnost. Mezi podporované rozteče VESA patří rozměry 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100 a 200 x 200 mm. Opravdová výdrž S tímto držákem dovedete pověsit na zeď až 42palcovou televizi, s kterou navíc můžete jednoduše manipulovat, aniž byste museli povolovat šrouby. Natočením vašeho zařízení do stran se dostanete na +/- 90°, při náklonu nahoru či dolů na krásných 15° a navíc máte možnost rotace o celých 360°. Maximální nosnost, kterou násada vydrží, je 20 kg. Prostor mezi TV a zdí tvoří mezera o rozpětí 92 až 257 mm. Kvalitní hmoždinky Univerzální hmoždinky FISCHER (typ UX) s pojistkou proti protočení v otvoru umožňují kotvení do plných, dutých i deskových stavebních materiálů: Beton Sádrokartonové a sádrovláknité desky Svisle děrované cihly Dutinové panely z lehčeného betonu Dutinové podlahové desky z cihel a betonu Děrované vápenopískové cihly Plné vápenopískové cihly Přírodní kámen Pórobeton Dřevotřískové desky Sádrokartonové desky Plné tvárnice z lehčeného betonu Plná cihla Bezpečnost s přehledem Cable Management produktu Connect IT A6BK zahrnuje svorku pro vedení kabelů, čímž zlepšil přehlednost vedené kabeláže. Dále výrobek od firmy Connect nabízí zabezpečení proti krádeži pomocí otvoru pro visací zámek a pojistku proti pádu TV. Záruku obdržíte na 30 let.Zcela unikátní produkt Connect IT A6BK CI-785 TV držák 13″ máte možnost koupit zrovna tady a teď na našem webu v populární kategorii držáky tv. Máme pro vás další výrobky z této rubriky za výhodné peníze. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Connect IT představuje vysoce kvalitní zboží za překvapivě výhodnou cenu. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Super produkt Connect IT A6BK CI-785 TV držák 13" -42" 20kg kloubový od značky se skvělou pověstí Connect IT snadno můžete najít právě teď v nabídce za rozumné peníze. Zrovna teď v akci za 791 Kč.