CONNECT IT CI-386, bílá

Krásná sluchátka Představujeme vám sluchátka Cl-386 od společnosti CONNECT IT, která potěší nejen výkonem, ale i vzhledem. Jedná se totiž o... více informací »
CONNECT IT CI-386
Značka: Connect IT
99 Kč
Ověřit dostupnost
Krásná sluchátka Představujeme vám sluchátka Cl-386 od společnosti CONNECT IT, která potěší nejen výkonem, ale i vzhledem. Jedná se totiž o...

Krásná sluchátka Představujeme vám sluchátka Cl-386 od společnosti CONNECT IT, která potěší nejen výkonem, ale i vzhledem. Jedná se totiž o nádherná sluchátka do uší, která mají stylovou bílou barvu. Tím je zajištěno výborné designový provedení, které zaujme na první pohled. Sluchátka CONNECT IT Cl-386 pracují s dostatečným frekvenčním rozsahem 20 Hz – 20 kHz, což je vlastně celé slyšitelné spektrum, takže pro běžného posluchače zcela dostačující. Dále mají intenzitu 90 dB, což zaručuje možnost velmi hlasitého poslechu při zachování kvality. S hmotností sluchátek 14 g o nich ani nebudete vědět a délka kabelu 1,2 m je dostatečná k připojení každého přenosného zařízení.

Velmi žádaný výrobek CONNECT IT CI-386, bílá od známého předního výrobce Connect IT jde sehnat zde teď právě se slevou! Aktuálně v akci od 99 Kč.