Čtečka e-knih Denver, 6 , úložiště 4 GB, 1500 mAh ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Obrovský úložný prostor Elektronická čtečka je vybavena... více informací »
Čtečka e-knih Denver
Značka: neuvedeno
1 555 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Obrovský úložný prostor Elektronická čtečka je vybavena...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Obrovský úložný prostor Elektronická čtečka je vybavena zabudovaným 4GB uložištěm, které můžete rozšířit s Micro SD kartou až o 32 GB. Díky tomu budete mít spoustu místa pro vaši oblíbenou literaturu. Podporuje 13 nejpoužívanějších knižních formátů a 4 grafické formáty, konkrétně JPEG, GIF, BMP, PNG. Komfort pro vaše oči 6″ perlový displej s inkoustem E-ink a rozlišením 1024×758 vám zajistí pohodlí a ochranu pro vaše oči i po několikahodinovém čtení. Samozřejmostí je také USB kabel pro nabíjení, díky kterému bude vaše čtečka nabitá během okamžiku. Skvělá výdrž baterie Čtečka disponuje vestavěnou 1500mAh lithiovou baterií, která vám umožní až 20 hodin čtení na jedno nabití. Doba nabíjení této baterie je 3,5 hodiny. Používání předního světla zkracuje dobu provozu baterie. Čtečka se také skvěle ovládá díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní.Nový produkt Čtečka e-knih Denver, 6 , úložiště 4 GB, 1500 mAh ROZBALENO máte možnost nakoupit taky tu na stránkách ve známé kategorii notebooky! Vyhledejte si unikátní výrobky ve zmiňované sekci za výhodnou cenu! Náš sortiment je široký, podívejte se také na další kvalitní kousky od dodavatele neuvedeno. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super výrobek Čtečka e-knih Denver, 6 , úložiště 4 GB, 1500 mAh ROZBALENO s pečetí kvality od značky neuvedeno lze nakoupit ještě dnes ve výprodejové akci. K sehnání zrovna v akci za 1 555 Kč.