DAB rádio TechniSat DIGITRADIO 1, oranžové

DAB+ rádio TechniSat DIGITRADIO 1 Digitální rádio DIGITRADIO 1 od výrobce TechniSat se pyšní nálepkou „vyrobeno v Německu“, čímž se snaží... více informací »
DAB rádio TechniSat DIGITRADIO
Značka: Technisat
1 759 Kč
Ověřit dostupnost
DAB+ rádio TechniSat DIGITRADIO 1 Digitální rádio DIGITRADIO 1 od výrobce TechniSat se pyšní nálepkou „vyrobeno v Německu“, čímž se snaží...

DAB+ rádio TechniSat DIGITRADIO 1 Digitální rádio DIGITRADIO 1 od výrobce TechniSat se pyšní nálepkou „vyrobeno v Německu“, čímž se snaží doložit nejen své profesionální zpracování a odolnou konstrukci, ale i kvalitu v podobě čistého přednesu, silného zvuku a spolehlivého provozu po dlouhou řadu let. Že jde o přístroj, u kterého inženýři dbali na každý detail, prozradí už jedinečný design, kterému dominuje elegantně a zároveň stylově navržená mřížka chránící reproduktor, pochromované ovládací prvky nebo velký a přehledný OLED displej. Digitální tuner Asi tím nejzajímavější, co rádio dokáže nabídnout je digitální DAB+ tuner, pomocí kterého můžete naladit mnohem širší spektrum stanic v lepší kvalitě. Navíc je snadno vyhledáte ze zobrazeného seznamu, takže dlouhé minuty strávené laděním budou minulostí. Klasické rádio Nechybí však samozřejmě ani možnost naladit klasické rozhlasové stanice v pásmu FM. Díky funkcionalitě RDS k nim navíc získáte i všechny dostupné doplňující informace, jako je název pořadu, přehrávané skladby nebo interpreta. Aktuální čas Kromě informací o programu se vám na displeji dokáže zobrazit i aktuální čas, přičemž díky jeho automatické elektronické synchronizace bude vždy přesný bez nutnosti cokoliv nastavovat, ani po vybití baterie. Ta však bez přístupu k síti udrží rádio v provozu krásných deset hodin.Super produkt DAB rádio TechniSat DIGITRADIO jde koupit zrovna na webu v rubrice audio. Nyní koupíte oblíbené kusy ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na další kvalitní produkty od dodavatele . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka dlouhodobě prodává velmi kvalitní výrobky. Nové kousky každý den!

Exkluzivní produkt DAB rádio TechniSat DIGITRADIO 1, oranžové od skvělého výrobce Technisat získáte zrovna za extra cenu. Výhodně za skvělou cenu 1 759 Kč.