DAB rádio TechniSat DIGITRADIO BT 1, černé

Přenosné rádio TechniSat DIGITRADIO BT 1 Užijte si poslech vaší oblíbené rozhlasové stanice v prvotřídním zvuku s rádiem TechniSat BT 1. Stylové... více informací »
DAB rádio TechniSat DIGITRADIO BT
Značka: Technisat
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Přenosné rádio TechniSat DIGITRADIO BT 1 Užijte si poslech vaší oblíbené rozhlasové stanice v prvotřídním zvuku s rádiem TechniSat BT 1. Stylové...

Přenosné rádio TechniSat DIGITRADIO BT 1 Užijte si poslech vaší oblíbené rozhlasové stanice v prvotřídním zvuku s rádiem TechniSat BT 1. Stylové přenosné rádio v černé barvě vám umožní naladit si rozhlasové stanice DAB+ i FM, díky možnosti vložení baterií si jej můžete vzít na cesty a se svou funkcí budíku se hodí i jako radiobudík do ložnice. Příjem digitálního rádia DAB+ Poznejte výhody příjmu rozhlasových stanic pomocí nového digitálního rádia DAB+. To nabízí nejen výrazně lepší kvalitu zvuku bez šumu, srovnatelnou s přehráváním z CD. Klasické rádio Nechybí však samozřejmě ani možnost naladit klasické rozhlasové stanice v pásmu FM. Díky funkcionalitě RDS k nim navíc získáte i všechny dostupné doplňující informace, jako je název pořadu, přehrávané skladby nebo interpreta. Aktuální čas Kromě informací o programu se vám na displeji dokáže zobrazit i aktuální čas, přičemž díky jeho automatické elektronické synchronizaci bude vždy přesný bez nutnosti cokoliv nastavovat. Bluetooth streamování Při poslechu hudby se však nemusíte spoléhat pouze na radiové stanice, i když výběr těch digitálních skýtá široké možnosti. Vyměnit je můžete třeba za hudbu uloženou ve vašem mobilu nebo tabletu, který připojíte bezdrátově pomocí technologie Bluetooth.

Hodně žádaný produkt DAB rádio TechniSat DIGITRADIO BT 1, černé od odblíbeného výrobce Technisat snadno můžete najít u nás nyní ve výprodejové akci! Ve skvělé akci za 1 499 Kč.