Dálkový ovladač k vysavačům iRobot Roomba

Zapněte si váš oblíbený vysavač iRobot Roomba bez vstávání z postele. Dálkový ovladač vám umožní přímý přístup k... více informací »
Dálkový ovladač k vysavačům iRobot
Značka: iRobot
758 Kč
Ověřit dostupnost
Zapněte si váš oblíbený vysavač iRobot Roomba bez vstávání z postele. Dálkový ovladač vám umožní přímý přístup k...

Zapněte si váš oblíbený vysavač iRobot Roomba bez vstávání z postele. Dálkový ovladač vám umožní přímý přístup k většině funkcí vysavače a vy jej tak můžete jednoduše ovladat i na dálku. Využívá infračerveného paprsku, který je použit mimo jiné u ovladačů televize. Vyžaduje napájení ze dvou tužkových baterií typu AA, které ale nejsou součástí balení.Hlavní vlastnosti dálkový ovladač k vysavačům iRobot Roomba vhodné pro série 500/600/700 napájení: 2 x AA baterie Designový výrobek máte možnost sehnat nyní na stránkách zařazený v rubrice doplňky! Vyberte si ještě podobné kousky ze zmíněné rubriky za internetové ceny. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další kvalitní kousky od výrobce iRobot. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce iRobot pro vás připravuje skvělé výrobky ! Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Akční kus Dálkový ovladač k vysavačům iRobot Roomba od top výrobce iRobot můžete dostat momentálně v naši nabídce za outletovou cenu! Nyní zakoupíte za 758 Kč.