Dálkový ovladač Philips SRP4010/10 pro značku Samsung

Dálkový ovladač Philips SRP4010/10 Pokud váš původní dálkový ovladač televize Samsung už zcela dosloužil, přestala mu fungovat některá... více informací »
Dálkový ovladač Philips SRP4010/10 pro
Značka: Philips
377 Kč
Ověřit dostupnost
Dálkový ovladač Philips SRP4010/10 Pokud váš původní dálkový ovladač televize Samsung už zcela dosloužil, přestala mu fungovat některá...

Dálkový ovladač Philips SRP4010/10 Pokud váš původní dálkový ovladač televize Samsung už zcela dosloužil, přestala mu fungovat některá tlačítka nebo jste jej snad třeba při stěhování ztratili, nemusíte zoufat. Tento dálkový ovladač je plně kompatibilní s televizory značky Samsung, a to jak se staršími modely, tak i s těmi novými. Disponuje velice praktickou funkcí učení, díky které jednoduše zkopírujete nastavení kláves z původního ovladače do toho nového.
Ve slevě produkt Dálkový ovladač Philips SRP4010/10 pro značku Samsung máte možnost najít právě teď tu na stránkách zařazený v sekci dálkové ovladače. Nyní najdete parádní produkty z této oblíbené kategorie za super cenu.

Výjimečný a žádaný výrobek Dálkový ovladač Philips SRP4010/10 pro značku Samsung od výrobce Philips snadno můžete pořídit zrovna až neuvěřitelně levně! Výhodně teď u nás za 377 Kč.