Dálkový ovladač XtendLan W2 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Praktický ovladač Bezdrátový dálkový ovladač XtendLan W2... více informací »
Dálkový ovladač XtendLan W2
Značka: neuvedeno
593 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Praktický ovladač Bezdrátový dálkový ovladač XtendLan W2...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Praktický ovladač Bezdrátový dálkový ovladač XtendLan W2 přináší spoustu praktických funkcí, které vám usnadní ovládání vaší chytré televize, počítače nebo jiného zařízení. Těšit se můžete na funkci myši, klávesnice s touchpadem nebo například bezdrátového mikrofonu, díky kterému můžete snadno používat hlasového asistenta Google. Ovladač XtendLan W2 připojíte k vašemu zařízení pomocí USB přijímače s dosahem až 10 metrů a díky vestavěné dobíjecí baterii vám na jedno nabití vydrží až 9 hodin nepřetržitého používání. Spoustu funkcí Díky funkci infračerveného ovladače můžete XtendLan W2 použít jako klasický ovladač k televizi. Jistě vás potěší také funkce Anti-Missing, která usnadní hledání ovladače, díky tlačítko SEEK na USB přijímači, které spustí pípání ovladače dokud na něm nestisknete libovolné tlačítko. Ovladač XtendLan W2 má navíc vestavěný 6osý gyroskop s gravitačním senzorem, takže pozná, pokud je otočen směrem dolů – tlačítka na spodní straně jsou v tomto případě neaktivní. Akční výrobek Dálkový ovladač XtendLan W2 OBAL pořídíte ještě na stránkách umístěný v kategorii dálkové ovladače. Nyní si můžete vybrat akční produkty z této známé sekce za super peníze! Populární dodavatel neuvedeno pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní výrobky. skutečně levně. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! U nás najdete více produktů od dodavatele neuvedeno. Najdete je níže na této stránce.

Vynikající výrobek Dálkový ovladač XtendLan W2 OBAL POŠKOZEN od výrobce se zárukou kvality neuvedeno snadno můžete získat tady za příznivou cenu. V akci od 593 Kč.