Demineralizační kapsle pro zvlhčovač Winix L500

Demineralizační kapsle Winix WINIXDEMKAP Redukuje vodní kámen Jestliže u vás doma nebo v kanceláři ochlazuje teplý vzduch v létě nebo jen zvlhčuje... více informací »
Demineralizační kapsle pro zvlhčovač
Značka: WINIX
390 Kč
Ověřit dostupnost
Demineralizační kapsle Winix WINIXDEMKAP Redukuje vodní kámen Jestliže u vás doma nebo v kanceláři ochlazuje teplý vzduch v létě nebo jen zvlhčuje...

Demineralizační kapsle Winix WINIXDEMKAP Redukuje vodní kámen Jestliže u vás doma nebo v kanceláři ochlazuje teplý vzduch v létě nebo jen zvlhčuje suchý vzduch v zimě ultrazvukový zvlhčovač značky Winix, tak pokud mu chcete dopřát maximální péči, především v případě, že do něj používáte tvrdou vodu, je vhodné pravidelně aplikovat demineralizační kapsli. Tu jednoduše vložíte do nádržky naplněné vodou a počkáte 10 minut. Kapsle pomůže redukovat tvorbu vodního kamene, který by se v přístroji usazoval právě na základě používání příliš tvrdé vody. Kapsle jsou určeny pro Winix L500 a v balení naleznete hned 4 kusy.

Tento akční a ve slevě produkt Demineralizační kapsle pro zvlhčovač Winix L500 od top výrobce WINIX lze získat tady nyní opravdu levně! Produkt koupíte teď u nás za 390 Kč.