Denver TCP-40

Boombox Denver TCP-40 Máte doma ještě spoustu cédéček nebo dokonce kazet s vašimi oblíbenými kapelami a písničkami, ale váš starý přehrávač... více informací »
Denver TCP-40
Značka: Denver
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Boombox Denver TCP-40 Máte doma ještě spoustu cédéček nebo dokonce kazet s vašimi oblíbenými kapelami a písničkami, ale váš starý přehrávač...

Boombox Denver TCP-40 Máte doma ještě spoustu cédéček nebo dokonce kazet s vašimi oblíbenými kapelami a písničkami, ale váš starý přehrávač už nefunguje? Pak vyzkoušejte zařízení TCP-40, které vám poskytne několik možností pro přehrávání, a vy si ho tak určitě oblíbíte. Poslouchejte oblíbené rádio Kromě pohodlného přehrávání cédéček si na zařízení můžete naladit svoji nejoblíbenější rádiovou stanici, a díky teleskopické anténě si její poslech budete moci užívat kdekoli a kdykoli. Několik možností přehrávání Přehrávání cédéček nebo rádia lehce vyměníte za oblíbenou hudbu třeba z kazety, což vás ve vzpomínkách spolehlivě vrátí o několik let zpět. Napájení rádia je možné ze sítě a v případě, že si ho budete chtít vzít třeba na zahradu, vystačí si s bateriemi. Jednoduché ovládání zajistí tlačítka a přehledný LCD displej.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Denver TCP-40 od dodavatele se skvělou pověstí Denver můžete najít právě teď u nás v akci. Nyní lze objednat jen za 1 499 Kč.