Dětská jídelní sada Banquet The Builders, 3ks ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Dětská jídelní sada Banquet The Builders Pořiďte vašemu malému... více informací »
Dětská jídelní sada Banquet The Builders
Značka: neuvedeno
269 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Dětská jídelní sada Banquet The Builders Pořiďte vašemu malému...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Dětská jídelní sada Banquet The Builders Pořiďte vašemu malému staviteli tuto nádhernou třídílnou sadu s překrásným barevným motivem, která ho jistě potěší a okamžitě si ji zamiluje. Na každé jídlo se bude těšit a pro vás jako rodiče to už nebude tak těžké do vašeho dítěte dostat nějaký pokrm. Sada se skládá z hlubokého a mělkého talíře oba s průměrem 20 cm a hrníčku, který má objem 210 ml.Výjimečný produkt lze sehnat aktuálně tu na našich stránkách umístěný v sekci dětské nádobí! Nyní můžete získat parádní výrobky z této kategorie za super ceny! Věhlasný výrobce neuvedeno vyrábí kvalitní sortiment. za příznivé ceny! To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce další prověřené zboží od značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Dětská jídelní sada Banquet The Builders, 3ks ROZBALENO od známého výrobce neuvedeno získáte nyní napořád výhodně. Na našich stránkách za 269 Kč.