Dětská sluchátka Philips SHK2000, růžová

Sluchátka Philips SHK2000PK Philips SHK2000PK v sobě skrývají 32mm neodymové reproduktory, které nabídnou jedinečný zvukový zážitek. Sluchátka... více informací »
Dětská sluchátka Philips SHK2000
Značka: Philips
345 Kč
Ověřit dostupnost
Sluchátka Philips SHK2000PK Philips SHK2000PK v sobě skrývají 32mm neodymové reproduktory, které nabídnou jedinečný zvukový zážitek. Sluchátka...

Sluchátka Philips SHK2000PK Philips SHK2000PK v sobě skrývají 32mm neodymové reproduktory, které nabídnou jedinečný zvukový zážitek. Sluchátka skvěle padnou a nabízejí širokou škálu moderních technologií, které vašemu dítěti umožní užít si poslech hudby a všech dalších zvukových podnětů. Ergonomicky nastavitelný oblouk Sluchátka vás na první pohled zaujmou svým designem. Navíc jsou vyhotovena z kvalitních materiálů a jejich konstrukce je navržen tak, aby byla i po hodinách poslechu pohodlná a nijak nepřekážela. Ergonomický nastavitelný oblouk bude růst společně s dítětem a umožní dlouhodobé využívání. Dokonalý zvukový zážitek Sluchátka jsou vybavena 32mm neodymovýmy reproduktory, které poskytnou hutné hloubky a křišťálově čisté výšky. Polstrování sluchátek poskytuje dokonalou izolaci od okolního ruchu, proto není nutné používání vysoké hlasitosti, která není vhodná pro sluchové ústrojí. Snadno rozložitelná Ve chvíli, kdy budete chtít sluchátka vyčistit ve všech štěrbinách nebo je rozložit kvůli lepšímu skladování, nebudete si muset lámat hlavu se šroubováním. Jednotlivé části sluchátek stačí oddělit a následně lehce zaklapnout do sebe. Lehká konstrukce Díky polstrování měkkou pěnou je zajištěno pohodlné nošení i při dlouhodobém využívání. V kombinaci s ultralehkým obloukem se jedná a zařízení, o kterém nebude mít vaše dítě téměř žádné povědomí.
Hodně žádaný produkt máte možnost nakoupit taky u nás v rubrice audio. Pořiďte si skvělé kusy ve zmiňované kategorii na pár kliknutí. Naše nabídka je široká, mrkněte také na další skvělé kousky od značky Philips. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Philips pro své zákazníky nabízí top výrobky Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento žádaný produkt Dětská sluchátka Philips SHK2000, růžová od dodavatele s dobrým jménem Philips jednoduše můžete pořídit v naší internetové nabídce ve výhodné akci! Aktuálně v akci od 345 Kč.