Dětská sluchátka Philips SHK2000, růžová OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Sluchátka Philips SHK2000PK Philips SHK2000PK v sobě... více informací »
Dětská sluchátka Philips SHK2000
Značka: neuvedeno
311 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Sluchátka Philips SHK2000PK Philips SHK2000PK v sobě...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Sluchátka Philips SHK2000PK Philips SHK2000PK v sobě skrývají 32mm neodymové reproduktory, které nabídnou jedinečný zvukový zážitek. Sluchátka skvěle padnou a nabízejí širokou škálu moderních technologií, které vašemu dítěti umožní užít si poslech hudby a všech dalších zvukových podnětů. Ergonomicky nastavitelný oblouk Sluchátka vás na první pohled zaujmou svým designem. Navíc jsou vyhotovena z kvalitních materiálů a jejich konstrukce je navržen tak, aby byla i po hodinách poslechu pohodlná a nijak nepřekážela. Ergonomický nastavitelný oblouk bude růst společně s dítětem a umožní dlouhodobé využívání. Dokonalý zvukový zážitek Sluchátka jsou vybavena 32mm neodymovýmy reproduktory, které poskytnou hutné hloubky a křišťálově čisté výšky. Polstrování sluchátek poskytuje dokonalou izolaci od okolního ruchu, proto není nutné používání vysoké hlasitosti, která není vhodná pro sluchové ústrojí. Snadno rozložitelná Ve chvíli, kdy budete chtít sluchátka vyčistit ve všech štěrbinách nebo je rozložit kvůli lepšímu skladování, nebudete si muset lámat hlavu se šroubováním. Jednotlivé části sluchátek stačí oddělit a následně lehce zaklapnout do sebe. Lehká konstrukce Díky polstrování měkkou pěnou je zajištěno pohodlné nošení i při dlouhodobém využívání. V kombinaci s ultralehkým obloukem se jedná a zařízení, o kterém nebude mít vaše dítě téměř žádné povědomí.

Velmi oblíbený výrobek Dětská sluchátka Philips SHK2000, růžová OBAL POŠKOZEN od skvělé a známé značky neuvedeno můžete nakoupit v naší aktuální nabídce levně. Nyní nakoupíte za 311 Kč.