Dětské chytré hodinky Canyon Sandy, GPS + GSM, modrá OBAL POŠKOZE

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dětské hodinky Canyon Sandy Nadešla ta chvíle, kdy vaše... více informací »
Dětské chytré hodinky Canyon Sandy
Značka: neuvedeno
1 371 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dětské hodinky Canyon Sandy Nadešla ta chvíle, kdy vaše...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dětské hodinky Canyon Sandy Nadešla ta chvíle, kdy vaše dítě začíná samotné chodit do školy nebo ven za kamarády a vy máte klasické rodičovské obavy o jeho bezpečí? Pomohou vám chytré dětské hodinky Canyon Sandy v modré barvě, které vám prostřednictvím vestavěné GPS zajistí přesné sledování polohy vašeho dítěte, nastavení bezpečných zón s upozorněním na jejich opuštění nebo obousměrné hovory, díky kterým budete moci být neustále v kontaktu. Dokonalý přehled o poloze dítěte Díky hodinkám pro děti Canyon Sandy budete moci mít přehled o každém kroku svého dítěte, i pokud zrovna nejste poblíž. Jednoduše do hodinek vložte SIM kartu s 2G a v mobilní aplikaci Canyon Life můžete sledovat přesnou polohu vaší ratolesti, včetně možnosti nastavení bezpečné zóny. Vestavěná GPS umožní zaměřit polohu dítěte s neuvěřitelnou přesností na 5 metrů. Široká nabídka funkcí Hodinky jsou vybaveny všemi důležitými funkcemi pro kontakt s vašimi dětmi, ať už se jedná o obousměrné hovory, tiché volání, kameru nebo SOS tlačítko. Máte tak jistotu, že vaše dítě je v bezpečí ve škole, při venkovních aktivitách i na procházce. Výbava hodinek přitom zahrnuje i budík, svítilnu, krokoměr nebo interaktivní hru.Povedený produkt Dětské chytré hodinky Canyon Sandy, GPS + GSM, modrá OBAL POŠKOZE pořídíte taky tady a teď na našem webu v populární rubrice chytré hodinky! Nyní získáte zlevněné produkty z této oblíbené sekce za báječnou cenu! Značka neuvedeno může nabídnout špičkové produkty.!

Tento výjimečný výrobek Dětské chytré hodinky Canyon Sandy, GPS + GSM, modrá OBAL POŠKOZE od oblíbené značky neuvedeno snadno získáte tady a teď za báječnou cenu! V současnosti za 1 371 Kč.