Dětské chytré hodinky Cel-tec Kids 01 s lokátorem GPS, růžová ROZ

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Dětské chytré hodinky s GPS Máte strach o vaše děti, když s nimi... více informací »
Dětské chytré hodinky Cel-tec Kids 01 s lokátorem GPS
Značka: neuvedeno
1 831 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Dětské chytré hodinky s GPS Máte strach o vaše děti, když s nimi...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Dětské chytré hodinky s GPS Máte strach o vaše děti, když s nimi zrovna nejste, protože nevíte, kde přesně se nachází? S chytrými hodinkami Cel-tec Kids 01 s GPS lokátorem budete mít vždy přehled o tom, kde jsou a děti hodinky určitě zaujmou díky svému designu nebo funkci fotoaparátu. Aktuální poloha na vašem telefonu Jednoduše pomocí aplikace jak pro Android tak iOS, budete moci sledovat přesný pohyb dítěte, díky GPS lokátoru uvnitř hodinek. V případě, že by se vaše dítě dostalo do míst, kde GPS signál není, hodinky využijí k určení polohy vysílače mobilních operátorů. V mobilní aplikaci uvidíte nejen aktuální polohu dítěte na mapě, můžete ji sledovat i zpětně a dokonce v ní můžete i nastavit území, kde by se mělo pohybovat. Jakmile danou oblast opustí, vy se o tom dozvíte pomocí upozornění, které bude zasláno do vašeho telefonu. Více možností komunikace Z hodinek lze uskutečnit telefonní hovor a to až na 15 čísel, které lze uložit pomocí aplikace. Z vašeho mobilního telefonu pak máte možnost zasílat na hodinky hlasové nebo SMS zprávy. A pro případy nouze se na hodinkách nachází tlačítko SOS, které po jeho přidržení zahájí vytáčení kontaktu, které jste nastavili a zároveň na dané číslo odešle i upozornění, že došlo ke zmáčknutí tlačítka. Praktické funkce Děti jistě ocení i funkci fotoaparátu a budou tedy moci pořizovat fotografie, avšak výhodou pro rodiče je, že přes aplikaci si mohou pořízení snímku vyžádat. Hodinky se dále pyšní certifikací IP67, takže ani případný déšť jim nebude vadit. Dále v mobilní aplikaci naleznete velké množství funkcí a hodinky budete moci nastavit přesně podle vašich představ.

Žádaný výrobek Dětské chytré hodinky Cel-tec Kids 01 s lokátorem GPS, růžová ROZ od značky s tradicí a dobrou pověstí neuvedeno je dostupný tady nyní za parádní cenu! Zrovna teď v akci za 1 831 Kč.