Dětský tablet eSTAR Beauty HD 7″ 2+16 GB Cars POUŽITÉ, NEOPOTŘEBE

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dětský dotykový tablet Dětský dotykový tablet společnosti eSTAR... více informací »
Dětský tablet eSTAR Beauty HD 7" 2+16 GB Cars POUŽITÉ
Značka: eSTAR
1 360 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dětský dotykový tablet Dětský dotykový tablet společnosti eSTAR...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dětský dotykový tablet Dětský dotykový tablet společnosti eSTAR je díky svým vlastnostem určen pro malé uživatele. Jeho přednostmi jsou odlehčená konstrukce, velkokapacitní baterie a silikonový tematický obal. Dlouhá životnost Přístroj obsahuje baterii s kapacitou 2400 mAh. Díky tomu si vaše dítko může užívat několik hodin nerušeného hraní, aniž byste jej museli dobíjet. Aplikace a dětské prostředí Součástí tabletu jsou, krom stažitelných aplikací, také odkazy s přístupem na aplikace s danou tématikou tabletu. Mimo herní prostředí pro malé uživatele může tablet posloužit i jako standardní dotykové zařízení. Díky operačnímu systému Android a vestavěné Wi-Fi, se dá tablet používat ať už pro pracovní, nebo odpočinkové účely. Toto jistě ocení každý uživatel. Výborné vlastnosti Předností tabletu je 7″ HD dispej s rozlišením 1024×720, který poskytuje kvalitní obraz a jeho čtyřjádrový procesor a 2 GB RAM vám zajistí plynulý běh.
Nejprodávanější produkt Dětský tablet eSTAR Beauty HD 7″ 2+16 GB Cars POUŽITÉ, NEOPOTŘEBE máte možnost dostat přímo tady u nás umístěný v kategorii notebooky. Vyberte si zlevněné produkty z naší kategorie ve výhodné akci! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další zboží značky eSTAR. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Dětský tablet eSTAR Beauty HD 7" 2+16 GB Cars POUŽITÉ, NEOPOTŘEBE od předního výrobce eSTAR můžete najít teď ve výprodejové akci! Produkt momentálně prodáváme za 1 360 Kč.