Dětský tablet eSTAR Beauty HD 7″ 2+16 GB Frozen POUŽITÉ, NEOPOTŘE

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dětský dotykový tablet Dětský dotykový tablet společnosti eSTAR... více informací »
Dětský tablet eSTAR Beauty HD 7" 2+16 GB Frozen
Značka: eSTAR
1 389 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dětský dotykový tablet Dětský dotykový tablet společnosti eSTAR...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dětský dotykový tablet Dětský dotykový tablet společnosti eSTAR je díky svým vlastnostem určen pro malé uživatele. Jeho přednostmi jsou odlehčená konstrukce, velkokapacitní baterie a silikonový tematický obal. Dlouhá životnost Přístroj obsahuje baterii s kapacitou 2400 mAh. Díky tomu si vaše dítko může užívat několik hodin nerušeného hraní, aniž byste jej museli dobíjet. Aplikace a dětské prostředí Součástí tabletu jsou, krom stažitelných aplikací, také odkazy s přístupem na aplikace s danou tématikou tabletu. Mimo herní prostředí pro malé uživatele může tablet posloužit i jako standardní dotykové zařízení. Díky operačnímu systému Android a vestavěné Wi-Fi, se dá tablet používat ať už pro pracovní, nebo odpočinkové účely. Toto jistě ocení každý uživatel. Výborné vlastnosti Předností tabletu je 7″ HD dispej s rozlišením 1024×720, který poskytuje kvalitní obraz a jeho čtyřjádrový procesor a 2 GB RAM vám zajistí plynulý běh.

Oblíbený výrobek Dětský tablet eSTAR Beauty HD 7" 2+16 GB Frozen POUŽITÉ, NEOPOTŘE originál od výrobce eSTAR snadno můžete získat v naší online nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! V současnosti za 1 389 Kč.