Dětský tablet eSTAR Beauty HD 7″ 2+16 GB Spider Man OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dětský dotykový tablet Dětský dotykový tablet... více informací »
Dětský tablet eSTAR Beauty HD 7" 2+16
Značka: eSTAR
2 383 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dětský dotykový tablet Dětský dotykový tablet...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dětský dotykový tablet Dětský dotykový tablet společnosti eSTAR je díky svým vlastnostem určen pro malé uživatele. Jeho přednostmi jsou odlehčená konstrukce, velkokapacitní baterie a silikonový tematický obal. Dlouhá životnost Přístroj obsahuje baterii s kapacitou 2400 mAh. Díky tomu si vaše dítko může užívat několik hodin nerušeného hraní, aniž byste jej museli dobíjet. Aplikace a dětské prostředí Součástí tabletu jsou, krom stažitelných aplikací, také odkazy s přístupem na aplikace s danou tématikou tabletu. Mimo herní prostředí pro malé uživatele může tablet posloužit i jako standardní dotykové zařízení. Díky operačnímu systému Android a vestavěné Wi-Fi, se dá tablet používat ať už pro pracovní, nebo odpočinkové účely. Toto jistě ocení každý uživatel. Výborné vlastnosti Předností tabletu je 7″ HD dispej s rozlišením 1024×720, který poskytuje kvalitní obraz a jeho čtyřjádrový procesor a 2 GB RAM vám zajistí plynulý běh. Designový produkt Dětský tablet eSTAR Beauty HD 7″ 2+16 GB Spider je dostupný také tady na našich stránkách v populární rubrice notebooky. Pořiďte si unikátní výrobky z této známé kategorie za výborné peníze. To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete další skvělé kousky od značky eSTAR. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní a žádaný výrobek Dětský tablet eSTAR Beauty HD 7" 2+16 GB Spider Man OBAL POŠKOZEN od našeho výrobce eSTAR jednoduše můžete sehnat zde skutečně levně! Právě teď za cenu 2 383 Kč.