Digitální fotorámeček Hama 8″, stříbrná

Hama digitální fotorámeček Steel Basic 8SLB 8" je novou technologií nadčasové vzpomínky. Fotorámeček disponuje kvalitním 8" (20,32 cm) barevným... více informací »
Digitální fotorámeček Hama 8"
Značka: Hama
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Hama digitální fotorámeček Steel Basic 8SLB 8" je novou technologií nadčasové vzpomínky. Fotorámeček disponuje kvalitním 8" (20,32 cm) barevným...

Hama digitální fotorámeček Steel Basic 8SLB 8″ je novou technologií nadčasové vzpomínky. Fotorámeček disponuje kvalitním 8″ (20,32 cm) barevným displejem s rozlišením 1024 x 768 pixelů a poměrem stran 4:3. Slouží pro zobrazování JPG/JPEG obrázků. Fotorámeček je ve stříbrném rámu z kartáčované ušlechtilé oceli, stane se tak krásným designovým prvkem ve vaší domácnosti. Dále disponuje různými efekty pro přechody mezi obrázky, režimem rozdělené obrazovky a také podporuje střídání a přiblížení obrázků během prezentace. Díky časovači se automaticky vypne/zapne. Funkce jako dálkový ovladač, hodiny a kalendář jsou samozřejmě také součástí přístroje.Pro vložení obrázků slouží sloty pro SD, SDHC a MMC. Propojení s PC je umožněno přes rozhraní USB. Pro ovládání a přepínání fotografií slouží dálkový ovladač. K fotorámečku je k dispozi české i slovenské menu. Jeho rozměry jsou 182 x 54 x 157 mm a hmotnost činí 400 g. V balení naleznete fotorámeček, dálkový ovladač, napájecí zdroj a návod.
Kvalitní a velmi žádaný kus Digitální fotorámeček Hama 8″, máte možnost pořídit bez problémů tady u nás v populární sekci audio. Nyní si můžete koupit akční zboží z této populární sekce za outletovou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další skvělé zboží od dodavatele Hama. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kousek Digitální fotorámeček Hama 8", stříbrná od výrobce se skvělou pověstí Hama můžete získat zrovna dnes napořád výhodně. V současnosti za 1 690 Kč.