Digitální grilovací teploměr a minutka Emos E2157

Digitální grilovací teploměr a minutka Emos E2157 Pokud si nejste někdy jisti, zda je kuře k nedělnímu obědu dokonale propečeno, nebo chcete, aby... více informací »
Digitální grilovací teploměr a minutka
Značka: Emos
239 Kč
Ověřit dostupnost
Digitální grilovací teploměr a minutka Emos E2157 Pokud si nejste někdy jisti, zda je kuře k nedělnímu obědu dokonale propečeno, nebo chcete, aby...

Digitální grilovací teploměr a minutka Emos E2157 Pokud si nejste někdy jisti, zda je kuře k nedělnímu obědu dokonale propečeno, nebo chcete, aby steak pro posezení s přáteli byl lahodně šťavnatý, tak není nic jednoduššího než si pořídit tento digitální teploměr od značky Emos, se kterým vždy budete vědět v jakém stádium se chystaný pokrm nachází. Pokrm vždy pod kontrolou Přesnou teplotu uvnitř pokrmu změříte jednoduše pomocí nerezové teplotní sondy, kdy přívodní kabel k ní dosahuje délky 1,4 m, což vám určitě postačí z trouby ke kuchyňské lince nebo ke stolu od zahradního grilu. Praktický pomocník Zabudovaná minutka se stopkami za vás pak také pohlídá přesnou délku přípravy pokrmu. Jednoduše nastavíte počet minut, po které má minutka běžet, a spustíte odpočet. Teplotní alarm vás zase upozorní, pokud by hrozilo spálení masa.Unikátní a oblíbený produkt Digitální grilovací teploměr a minutka máte možnost najít mimo jiné tu na webu v sekci kuchyňské pomůcky. Podívejte se na akční produkty z této známé rubriky za rozumné peníze. Výrobce Emos prodává špičkové produkty.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Digitální grilovací teploměr a minutka Emos E2157 od top výrobce Emos jednoduše naleznete v naší nabídce za výhodnou cenu. Akční cena od 239 Kč.