Digitální teploměr Rösle New, nerez

Digitální teploměr Rösle New Kuchyňský teploměr se jistě hodí v každé domácnosti. S jeho pomocí dosáhnete vždy perfektně propečeného masa,... více informací »
Digitální teploměr Rösle New
Značka: Rösle
1 348 Kč
Ověřit dostupnost
Digitální teploměr Rösle New Kuchyňský teploměr se jistě hodí v každé domácnosti. S jeho pomocí dosáhnete vždy perfektně propečeného masa,...

Digitální teploměr Rösle New Kuchyňský teploměr se jistě hodí v každé domácnosti. S jeho pomocí dosáhnete vždy perfektně propečeného masa, protože teploměr vám ukáže teplotu, která je v danou chvíli uvnitř pečeného jídla. Už se vám tak nestane, že by byl pokrm nedodělaný, nebo naopak až moc propečený. Praktický pomocník Sondu jednoduše zapíchněte do pokrm a na displeji pak kontrolujte teplotu uvnitř. Součástí přístroje je i paměť s pěti přednastavenými teplotami pro hovězí, vepřové, telecí, drůbež a skopové maso. Ale naleznete zde i čtyři způsoby propečení (very rare, rare, medium, well done), jaký si zvolíte, je tedy jen na vás. Jakmile daný pokrm dosáhne ideální teploty, teploměr vás upozorní zvukovým signálem.

Hodně povedený produkt Digitální teploměr Rösle New, nerez od top výrobce Rösle dostanete tady a teď napořád výhodně. Právě lze objednat jen za 1 348 Kč.