Digitální video chůvička Truelife NannyCam R360

Digitální video chůvička TrueLife NannyCam R360 Chcete mít o vašem drobečkovi dokonalý přehled? NannyCam ho bude hlídat ve dne v... více informací »
Digitální video chůvička Truelife
Značka: TrueLife
3 689 Kč
Ověřit dostupnost
Digitální video chůvička TrueLife NannyCam R360 Chcete mít o vašem drobečkovi dokonalý přehled? NannyCam ho bude hlídat ve dne v...

Digitální video chůvička TrueLife NannyCam R360 Chcete mít o vašem drobečkovi dokonalý přehled? NannyCam ho bude hlídat ve dne v noci. S její pomocí uvidíte nejen do postýlky, ale poslouží vám i ve chvíli, kdy už se bude vaše dítě batolit kolem. Můžete ji totiž také připevnit na zeď a s pomocí zapojení dvou kamer za sebou mít přehled o dění v celém pokojíku. A jelikož má automatické noční vidění, nezastaví vás ani tma. S NannyCam nemusíte ztratit vaše dítě z dohledu a přitom se můžete věnovat péči o domácnost nebo sami sobě. Vidí i za roh Chůvičky můžete otáčet v úhlech 270×90 stupňů a stačí vám k tomu být s rodičovskou jednotkou v dosahu 300 m. Klidně tak můžete být v kuchyni či na zahradě. A když se vaše dítě vydá na průzkum, posunete kameru, ať na něj vidíte. Oboustranný mikrofon K čemu by vám bylo, že slyšíte vaše dítě brečet, když nemůžete reagovat? NannyCam má oboustranný mikrofon, díky kterému můžete dítě tišit i na dálku cestou k němu. Pokud zatím sotva kňourá z polospánku, můžete ho tak i ukonejšit. Nebo využít jednu z připravených ukolébavek. Budík na krmení Nemějte strach, alarm nezbudí vaše dítě. Upozorní jen vás, že je čas na pravidelné krmení nebo na podání léků. To vám umožní dodržovat tolik potřebnou pravidelnost. Dítě tak budete snáze pravidelně krmit i budit a snáze si oba zvyknete na daný rytmus dne. Režim úspory energie Chůvička má režim VOX, který dokáže ušetřit energii tak, že v případě klidu na obou stranách vypne displej. Tuto možnost využijete zejména v noci nebo na cestách. V režimu VOX totiž vydrží baterie až 8 hodin. Při cestování vás také potěší, že chůvička se nabíjí přes microUSB, takže i z powerbanky. Užitečné funkce Když slunce zmizí za obzor, chůvička se automaticky přepne na noční vidění. Na své dítě díky tomu uvidíte ve dne v noci. Také měří teplotu v místnosti, takže si snadno ověříte, jestli vám na dítě netáhne nebo mu naopak není horko. Zajistíte tak vašemu drobkovi veškerý komfort a přitom budete mít víc času i pro sebe. Tento výjimečný kousek Digitální video chůvička Truelife seženete přímo tu na stránkách ve známé kategorii dětské chůvičky. Máme pro vás zcela nové produkty z této oblíbené sekce za super ceny. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na další prověřené kousky od výrobce TrueLife. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Levný výrobek Digitální video chůvička Truelife NannyCam R360 od top značky TrueLife můžete pořídit právě teď v nabídce za výprodejovou cenu! Nabídky již od 3 689 Kč.