Digitální zápisník Natec Snail 10″ (NWT-1570)

Digitální zápisník Natec Snail Kompaktní design zápisníku padne do rukou všem včetně těch nejmenších. Jeho ovládání je velmi intuitivní a... více informací »
Digitální zápisník Natec Snail
Značka: Natec
387 Kč
Ověřit dostupnost
Digitální zápisník Natec Snail Kompaktní design zápisníku padne do rukou všem včetně těch nejmenších. Jeho ovládání je velmi intuitivní a...

Digitální zápisník Natec Snail Kompaktní design zápisníku padne do rukou všem včetně těch nejmenších. Jeho ovládání je velmi intuitivní a poslouží jak pro psaní poznámek, tak pro kreslení. Navíc vám ubude starost s hledáním ztracených papírů po domě a zároveň budete šetřit přírodu. Nekonečné množství poznámek Digitální poznámkový blok umožňuje vytvářet nespočet poznámek a s tlačítkem pro odstranění je kdykoliv smazat a vytvořit nové. K dispozici vám bude i speciální tlačítko uzamčení displeje, díky kterému uložíte poznámky bez obav z nechtěného vymazání. Snadné kreslení Pro kreslení všeho druhu je zápisník vybaven detekcí tlakové síly, která vám pomůže vytvořit přesné linie vaší kresby. Zásluhu na tom má i odolná LCD obrazovka s výbornou reakcí na dotek. Potěší vás i velmi dobrá ostrost a jas, který neunaví oči. Super výhody K ruce vám vždy bude stylus, který dokáže nahradit tužku, pero nebo pastelky. S jeho pomocí sepíšete nákupní seznam, vytvoříte důležité poznámky nebo si v rychlosti načrtnete nákres. Velkou výhodou jsou magnety umístěné na zadní straně krytu, díky kterým lze připevnit zařízení na lednici.

Tento exkluzivní produkt Digitální zápisník Natec Snail 10" (NWT-1570) od předního výrobce Natec snadno můžete sehnat v naší nabídce v akci. Aktuálně v akci za 387 Kč.