Diktafon Philips DVT2010

Moderní diktafon Philips DVT2010 Moderní diktafon Philips DVT2010 v elegantním stříbrném provedení nabízí vysoce kvalitní záznam ve formátech MP3 a... více informací »
Diktafon Philips DVT2010
Značka: Philips
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní diktafon Philips DVT2010 Moderní diktafon Philips DVT2010 v elegantním stříbrném provedení nabízí vysoce kvalitní záznam ve formátech MP3 a...

Moderní diktafon Philips DVT2010 Moderní diktafon Philips DVT2010 v elegantním stříbrném provedení nabízí vysoce kvalitní záznam ve formátech MP3 a WAV pro krystalicky čisté přehrávání. Využití najde u studentů, na pracovních konferencích, a také jako nouzový mp3 přehrávač. Navíc oplývá dostatečnou vestavnou pamětí, kterou lze navíc rozšířit pomocí SD karty, možností snadného připojení k počítači pro snadnou archivaci souborů a jejich sdílení a sluchátky s klasickým 3,5 mm konektorem pro nerušený poslech nahrávek nebo FM rádia. Dvojice AAA baterií nakonec poskytne dlouhou pohotovostní dobu 38 hodin, takže budete mít přístroj k dispozici vždy, když budete potřebovat. Kvalitní záznam Pro nahrávání hlasu využívá diktafon dvojici vysoce kvalitních stereo mikrofonů, které jsou schopné pořídit záznam ve špičkové kvalitě. Ať už budete chtít zaznamenat výklad učitele v tiché třídě nebo své nápady uprostřed rušné ulice, můžete se spolehnout na naprostou srozumitelnost. Dvojice formátů Veškeré záznamy jsou ukládány ve stereofonní kvalitě v široce využívaném formátu MP3 nebo bezztrátovém WAV. Můžete si tak vybrat mezi kvalitou bez kompromisů nebo formátem, který přehrajete vždy a všude a který nezabere tolik místa. Snadné připojení Díky funkci Plug & Play máte rychlý přístup ke svým nahrávkám bez nutnosti instalovat dodatečný software. Po připojení přes USB kabel k počítači nebo Macu se diktafon objeví jako vyměnitelný disk. Okamžitě tak máte možnost přehrávat, přenášet a zálohovat své nahrávky. Velký displej Velký displej vám poskytne všechny důležité informace o souboru a díky podsvícení nebudete mít problém s jeho čtením ani ve zhoršených světelných podmínkách. Dostatečná kapacita Diktafon je vybaven vnitřní pamětí s více než dostatečnou kapacitou 8 GB, na kterou pohodlně zaznamenáte i několik dní nepřetržitého záznamu. Paměťová karta V případě potřeby je poté navíc možné diktafon rozšířit pomocí paměťové karty MicroSD o dalších až 32 GB. Kapacita nahrávání je tak prakticky neomezená. FM tuner Diktafonu nechybí ani FM rozhlasový přijímač umožňující poslech oblíbené hudby na cestách a také nahrávání z rádia, pro případ, že si chcete nahrát své oblíbené vysílání nebo písničku.

Tento diskontní výrobek Diktafon Philips DVT2010 od našeho známého výrobce Philips máte možnost sehnat momentálně v naši nabídce za nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 1 899 Kč.