DockCase adaptér P1 HD pro Apple Macbook 61W (ADC003) POUŽITÉ, NE

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vše důležité v jednom Chytrý adaptér DockCase P1 HD změní váš... více informací »
DockCase adaptér P1 HD pro Apple Macbook
Značka: Apple
553 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vše důležité v jednom Chytrý adaptér DockCase P1 HD změní váš...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vše důležité v jednom Chytrý adaptér DockCase P1 HD změní váš napájecí adaptér vašeho 13″ Macbooku Pro v jeden šikovný HUB. Těšit se můžete na jeden USB-C, HDMI 2.0 a dva klasické USB 3.0 porty. Z jednoho napájecího adaptéru vám tak vznikne šikovný pomocník pro jednoduché připojení nebo napájení vašich dalších zařízení. Skvělý na cesty DockCase P1 HD se vám skvěle vejde do tašky. Jeho rozměry totiž činí 11,2 x 3,4 x 8 cm a váží pouhých 112 gramů. Skutečně rychlý přesun dat Ať už zálohujete data z Macbooku na harddisk nebo si jen chcete prohlédnout fotky z USB flash disku, můžete si být jistý, že s rychlostí přenosu až 10 GB/s to bude vždy zábava. Design Design chytrého adaptéru DockCase je inspirován produkty Apple. Těšit se tak můžete na opravdu krásný kousek, který se skvěle hodí do každé místnosti.

Zajímavý výrobek DockCase adaptér P1 HD pro Apple Macbook 61W (ADC003) POUŽITÉ, NE od spolehlivé značky Apple máte možnost nakoupit tady teď extra se slevou. Zrovna teď v akci za 553 Kč.