Domovní bezdrátový zvonek Emos P5731 AC OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Emos P5731 Domovní bezdrátový zvonek AC P5731 Domovní... více informací »
Domovní bezdrátový zvonek Emos
Značka: neuvedeno
881 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Emos P5731 Domovní bezdrátový zvonek AC P5731 Domovní...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Emos P5731 Domovní bezdrátový zvonek AC P5731 Domovní bezdrátový zvonek DC P5731 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Jedná se o technologii, díky které nebudete muset zdlouhavě instalovat nový domovní zvonek. Je vodotěsný, tak aby mohl být bezstarosti umístěn venku. Dosah & Regulace Tento výrobek nabízí neuvěřitelný dosah 180 metrů, což skvěle pokryje celou plochu domu. K dispozici bude na výběr z řady 36 melodií, mezi nimiž si zcela jistě naleznete nejvhodnější právě pro vás. Regulovat lze také hlasitost vyzvánění, vybrat si můžete ze 4 úrovní hlasitosti. Napájení Tlačítko je bezbateriové, což ušetří náklady na baterie a napájení hlavní jednotky zajišťuje 230 V. Možnost přidání dalších tlačítek, a to až do počtu 6 kusů.

Designový výrobek Domovní bezdrátový zvonek Emos P5731 AC OBAL POŠKOZEN od společnosti s předním postavením na trhu neuvedeno dostanete tady a teď právě pořád výhodně. Ve skvělé akci za 881 Kč.